Duster merkezi kilit

savaş muratoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb duster severler.benim aracın (2011 duster) merkezi kilidi aracı çalıştırınca otomatık kapıları kilitlemiyor. servise sordum. içerden kapı kilitleme düğmesine uzun süre bas olur dediler olmadı.bu konuda yardım lütfen.

Moderatörün son düzenlenenleri:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Servis bilgisayardan ayarlarmış... özellik sistem yazılımnda varsa tabiki... uğraşmamışlar...;)

savaş muratoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani servise gidim bilgisayara bağlatacağız ve yazılımı varsa olacak.tabi vakit ayırıp gitmek gerek.tşk.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak açık şekilde iken dıt sesi gelene kadar kilit tuşuna basılı tutun ve sonra çekin iptal etmek içinde tam tersini uyguluyoruz.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
sistem yazılımında varsa olabiliyormuş, yoksa oda bekliyomuş, ..:cool:

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cliolarda oyle oluyor.. kapilar acikkken 30 sn dugmeye basili tutun olucaktir... benim anlamadim servis onu diyene kadar kendi neden yapmadi...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cliolarda oyle oluyor.. kapilar acikkken 30 sn dugmeye basili tutun olucaktir... benim anlamadim servis onu diyene kadar kendi neden yapmadi...

Genelde uğraşmazlar.
Bizimki otomatik kitliyordu ben kapattı hep açık. Allah korusun bir kaza olsa kapı açılmıcak.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
bizim Duster kapı kapalıyken fonk açmıyo... bide açıkken deneyek... kontak kapatınca kapılar açma tıklaması yapıyo da, çalışırken kapamıyo.. bişi olursa kapıdan sallansın dıyo... :cool:
Fabirkadan bunları otm açma kapamalı nıye yapmazlar, sistemi ayarlamazlar bilmem... illa servis kucağı olacak yani... :berbat serviste ekabir, bihaber ayrı mevzu..ıslık