Duster motorlive.ru

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 Değil Dün 2 Kişi Geldi Arabaya Bakmaya Dediler.Senin ki Kac Bg 70 dedim.dizel 85 lik var bunların dediler sonra aldığım yeri aradım.yeni gelmiş onlarada süpriz olmuş.yetişmez diye dacia.coma eklememişler 34.000milyar olcakmış bizim arabalar.

Geçtiğimiz senelerde de (2009-2010) 85 DCİ motorlar sandero ve stepwaylere konulup satılmıştı diye biliyiorum.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 Değil Dün 2 Kişi Geldi Arabaya Bakmaya Dediler.Senin ki Kac Bg 70 dedim.dizel 85 lik var bunların dediler sonra aldığım yeri aradım.yeni gelmiş onlarada süpriz olmuş.yetişmez diye dacia.coma eklememişler 34.000milyar olcakmış bizim arabalar.

Atakan bence gerek yok. Neden dersen zaten motor yeterli geliyor. Ne kadar beygir o kadar yakıt :eyv

Yeniler de koldan kumanda da var. 1 ay önce araçları yakından görmüştüm.

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ersİn bey telefon numaranizi beklİyorum

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke 2011 ve öncesinde çıksaydı büyük eksiklikti geç kaldılar.

Deniz yapılması kolay. İşin ilginç tarafı şu, farlı bir teyp takınca, ara aparat vs. alacaksın. Maliyet yükseliyor. İstersen sana referanslarını önümüzdeki hafta içi yollayabilirim. Ama bizim teypler de kol kumanda çıkışı maalesef yok. REmote çıkışı olan bir teyp ile ara aparat kullanılarak kumanda kolunu kullanabilirisn.

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizinle paylaşmak istediklerim uzun ve direk sormak istediklerim var.Ayrıca logo ve benim yaptığım değişikliklerin detayı ile ilgili konuşmak istedim.Fazla vaktim olmuyor forum takibi için.Bu nedenle numaranızı istedim.

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atakan bence gerek yok. Neden dersen zaten motor yeterli geliyor. Ne kadar beygir o kadar yakıt :eyv

Yeniler de koldan kumanda da var. 1 ay önce araçları yakından görmüştüm.

Bencede ersin abi gerek yok fazla bgye :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede ersin abi gerek yok fazla bgye :)
Adamın dediği gibi ne kadar ekmek o kadar köfte.
Ne kadar bg o kadar yakıt ve akabinde para :eyv