Duster sürücü koltuğu skandalı:S

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar duster sürücü koltuğumdaki kızaklardaki arıza nedeniyle servise gittim garantiden değişti değişti de kafalık farklı ayar kolu çevirmeli oldu sevisle papaz olduk mecbur araca ihtiyacım olduğu için almak zorunda kaldım ama bu işi düzelteceğim gerekirse ava da açacağım böyle birşey olmaz durum fena yok yeni gelen kızak sistemi böyleymiş filan filan dacia resmi sitesine mesaj da çekemiyorum bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoraf0461.jpg

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoraf0462n.jpg

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sıkıntı etme kardeşim. İnşallah her şey yoluna girer.;)

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani haklısın kardeşim sağol:) da adamlar orjinal yerine çakma iş yapıyorlar neymiş bu daha dayanıklıymış e fabrika çıkışı hala aynı koltuk değişince ne oluyor anlamadım

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
duster lar tam bir takoz yanlış anlamayın ama işim gereği kullanıyorum tofaştan farkı yok

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Böyle bir hatanın olmaması lazım,aracın orjinalinde ne varsa onu takmalılar yada diğer koltuğuda değiştirmeliler...

colco

Fatih UZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer değişen koltuk daha dayanıklı ise diğerininde değişmesi gerekmezmi? Bu şekilde bi tabir vardır ; biri tekir biri bekir diye o hesap olmuş. İhtiyacınızı anlıyorum ama ben olsam bu şekilde aracı teslim almaz ve gereken yerlere şikayetimi mutlaka bildirirdim.

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teslim almak zorundaydım ancak imza atarken şerh koydum orjinal değildir diye dacia ile bugun görüştüm dava açacagım dedim beni mais e yönlendirdi yarın bölge sorumlusu ve bir exper araca bakacaklar. bakalım ne olacak umarım değiştirirler.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
teslim almak zorundaydım ancak imza atarken şerh koydum orjinal değildir diye dacia ile bugun görüştüm dava açacagım dedim beni mais e yönlendirdi yarın bölge sorumlusu ve bir exper araca bakacaklar. bakalım ne olacak umarım değiştirirler.

Çokta iyi yapıyorsunuz sonuna kadar arayın hakkınızı
:eyv keşke herkes bu tarzda hareket etse böylece bu ve bunun gibi baştansavma politikalarından vazgeçer çoğu firma......