Düşük devirde giderken kasıp bırakıyor ?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bi kaç gündür giremedim abi foruma kusura bakmayın iş dolayısıyla. geçen ustaya götürdüm arabayı bu sorun yüzünden ama bulamadılar sorunun ne olduğunu bujileri falan değiştirdim orjinali ile ustada dispiratör kapağından yapar o büyük ihtimal dedi onu değiştir dedi bilmiyorum artık boş bi vaktimde tekrar düzgün bi sanayiye tekrar götürücem arabayı bakalım

​Benzinle deneme yapılmadı yani hala ?

enginalp.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonuç ne oldu beklemedeyiz :deli
sonunda sorunu çözebildim abi kaç defa ustaya gittik bulamadılar ama geçen gün E5 otobanında yolun ortasında kalınca kenarı çektim uğraşırken sorunu gördüm distribütörün tam bağlantı yerine bi kablo değiyormuş oda kıvılcım atmasına sebep oluyomuş güç kesintisi yapıyor kablo oraya değdikçe allahtan araçta hasar vermedi bayadır böyle kullandık sorunu anca çözebildik şükür . :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
sonunda sorunu çözebildim abi kaç defa ustaya gittik bulamadılar ama geçen gün E5 otobanında yolun ortasında kalınca kenarı çektim uğraşırken sorunu gördüm distribütörün tam bağlantı yerine bi kablo değiyormuş oda kıvılcım atmasına sebep oluyomuş güç kesintisi yapıyor kablo oraya değdikçe allahtan araçta hasar vermedi bayadır böyle kullandık sorunu anca çözebildik şükür . :)

Sevindim böyle çözülmesine
qw