Düzce'den merhaba R9 Broadway "FırtınaGriBro"

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hocam memleket mudurnu (Esenkaya köyü) ama düzcede ikamet etmekteyim ilk mesajda da yazmıştım gözden kaçmış olabilir.

araç aynı plakayla 2013 eylüle kadar mudurnu'daydı alttaki şekilde. Ben biraz değiştirdim tabi:))
v02x.jpg

Şuan bu şekilde önceki mesajda da yazdığım gibi mudurnulu olduğumdan plakayı 81'e geçirmeye gerek görmedim

k1hm.jpg

Memnun oldum bu arada. sizin aracı mudurnuda görürsem selam vermeyi eksik etmem , görmeden geçmişse bilin ki arabayı süren babamdır;)

Esenkaya köyünden Şükrü diye arkadaşım vardı sınıf arkadaşım.Tanıyorsundur muhakkak bu arkasında beyter yazan bir spring daha var sanırım onların akrabasısın sen ;)

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Esenkaya köyünden Şükrü diye arkadaşım vardı sınıf arkadaşım.Tanıyorsundur muhakkak bu arkasında beyter yazan bir spring daha var sanırım onların akrabasısın sen
Şükrü abiyi tanımaz olurmuyum hatta akrabamız olur:)
beyter yazan r9 u görmüşsünüzdür diye yazacaktım siz önce davranmışsınız. bizzat amcamın aracıdırhehe 88 olması lazım düz r9.

1ou9.jpg

z6dn.jpg

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Şükrü abiyi tanımaz olurmuyum hatta akrabamız olur:)
beyter yazan r9 u görmüşsünüzdür diye yazacaktım siz önce davranmışsınız. bizzat amcamın aracıdırhehe 88 olması lazım düz r9.

1ou9.jpg

z6dn.jpg

Biliyorum amcanın oğluda elektrikçiydi yanlış hatırlamıyorsam.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biliyorum amcanın oğluda elektrikçiydi yanlış hatırlamıyorsam.

yok artık :) şaşırdım. hocam sizin isim neydi merak ettim de bizim çevreyi tanıyorsunuzhımm
mudurnuda olsam tanışmak isterdim sizinle

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
yok artık :) şaşırdım. hocam sizin isim neydi merak ettim de bizim çevreyi tanıyorsunuzhımm
mudurnuda olsam tanışmak isterdim sizinle

İsmi de Engindi sanırım yanlış hatırlamıyorsam :). Şükrü sınıf arkadaşım.

Son düzenleme: