Dynamique jantı...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok para 400 450 ye istanbulda sıfır jant alırsın cok guzel modeller hemde :eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
500 den fazla verilmez

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat yüksek

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga, nacizane bir tavsiye.
ben de 2002 rxt aracıma yana yakıla orjinal çelik jant arıyordum. izmir tayfası, özellikle de melih iyi bilir. gitmediğim çıkmacı kalmadı izmir de. takım olarak yoktu. şayet denk gelirse ayırın abi telefon açın diye az yere haber bırakmadım, abi olur da denk gelirse kaçtan veriyorsunuz jantları diye sorduğumda da 450-500 tl fiyat çekiyorlardı.takım denk gelmeyince son çare tek tek bulup alıcaktım tanesi 125 tl den.
ama sabrettik bir gün bir telefon bizim melihten, gültepede gecenin bir vakti gittik jantları aldık, üzerindeki sıfır iki lastiği de melih in clio ya taktık:)
demem o ki hiiiçççç acele etme, sahibinden.com a düzenli olarak gir bak, hafta sonları çıkmacıları dolaş, illa ki denk getirirsin fiyat olarak daha uygununu.
ya da arayı bulun emminin jantları al:) bu daha süper olur:)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ordulu abimin jantlari, samsunlu kardesime baglariz qw

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sana emminin jantalrı göndereyim bende duruyorlar ( daha ucuza :D ) istersen lastiklerle birlikte göndereyim tertemizler :D
Bak bak saman altından su yürütüyor...:D
usta ogün sana sordum ne kadara bulabilirz diye ama cvp alamadım senden :p

aga, nacizane bir tavsiye.
ben de 2002 rxt aracıma yana yakıla orjinal çelik jant arıyordum. izmir tayfası, özellikle de melih iyi bilir. gitmediğim çıkmacı kalmadı izmir de. takım olarak yoktu. şayet denk gelirse ayırın abi telefon açın diye az yere haber bırakmadım, abi olur da denk gelirse kaçtan veriyorsunuz jantları diye sorduğumda da 450-500 tl fiyat çekiyorlardı.takım denk gelmeyince son çare tek tek bulup alıcaktım tanesi 125 tl den.
ama sabrettik bir gün bir telefon bizim melihten, gültepede gecenin bir vakti gittik jantları aldık, üzerindeki sıfır iki lastiği de melih in clio ya taktık:)
demem o ki hiiiçççç acele etme, sahibinden.com a düzenli olarak gir bak, hafta sonları çıkmacıları dolaş, illa ki denk getirirsin fiyat olarak daha uygununu.
ya da arayı bulun emminin jantları al:) bu daha süper olur:)

ordulu abimin jantlari, samsunlu kardesime baglariz qw

illa ki ,yabancıya gitmesin:)

Arkadaşlar satmaya niyetim yok bu zamana kadar orjinal parça satmadım eski arabamda da ama kışlık 15'' teneke jant bulursam belki düşünürüm jant lastik satmayı...

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam halil abicim kızma sen, hata bizde harbiden saman altından su yürütüyo gibi oldu yaaa:)

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o paraya dha iyi 15 jantlar alabilirsin.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam halil abicim kızma sen, hata bizde harbiden saman altından su yürütüyo gibi oldu yaaa:)
Kızdığım falan yok Murat, o işin espirisi ama yarın öbür gün araban çok güzel diyeler orjinal parçası olursa alırım diyecekler onun için orjinal parçaları satmamak daha iyi...