E l İnsaf Yaw Bir İnsanda Bu Kadar Çalıştırılmazki........

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E ben yaptım değerli kardeşim olacak o kadar:aytuğiltifatların içinde teşekkürler:aytuğbi ara uğrasana mekanda tartışırız uçak mühendisliğini filan işteıslıkdur yarında clio yapayım tuttum ben bu işi bakalım onu neye benzeteceksinhehe

:D bekliyoruz yeni fotoları. Yolum düşerse o tarafa uğrarım inşallah iyi olur. Epeydir görüşemedik laflarız tasarımlardan filan :)

enes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah kolaylık versin yoğun çalışma şartları;)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
benim ders materyallerini anımsattı birden hehe can sıkıntısından mı, çocuklara promosyon olarak mı yapıyorsun çözemedim ama tilki abi:D

bu iyiydi hehe

aaaaa hakarete bak yawwwheheonlardan biri kargo ,biri yangın söndürme uçağı ,1 adet savaş,1 keşif, 1 yolcu uçağı bi kerem:aytuğKusura bakma ama sen teknolojiden hiçç anlamıyorsun muhterem eski dostumhehedaha gemi koleksiyonumuz vardı kızdım bak onların fotosunu koymuyorum:aytuğ:aytuğ:aytuğ

sn. ayıcı tilki abi (derken aklıma bir foto eklemeyi unuttuğum geldi hemen ilgili konuyu buluyorum :) ) size rfc origami köşesi açsak da bizleri de bu konuda yetiştirseniz diyorum, nasıl olur, o tente sanılan parça sanki kül tablası olacakken yarım kalmış gibi geldi bana da aaa o katlanmıyordu ama pardon kaleme sarılıyordu di mi :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
cıxhihisenin için denizaltı düşünmeye başladım başkan niyeyse:aytuğ:aytuğ:aytuğ
Ucaga Bile 1 Saat Anca Dayaniyorum Denizalti Diyorsun Vay Arkadas Ya Cix Cix Cix

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kerem abi denizaltından sonra karada suda giden amfibik birşeyler de tasarlamanı bekliyorum :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
kerem abi denizaltından sonra karada suda giden amfibik birşeyler de tasarlamanı bekliyorum :D

cıx
:aytuğçok kalbim kırıldı çoook:aytuğdaha ne cevherler vardı bende:p hele bu turist yokluğunda ama:aytuğartık sanatıma son noktayı koyma kararı aldım bugünkü acımasızca eleştirilerden sonra:hıh

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi ben yapacağım bunu, sanata son vermek olmaz rakip olacağım sana :D