Ebay & RS Jant :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla detaylı fotoğraf alamadım henüz takımın tek fotosu var sadece ondada yanağa yakın yerlerde sürtmeler var bi iki kolda var yine onun haricinde ağır bişey yok gibi ama bakalım dikkat etmek lazım :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

biliyorum projeyi :) aslında haberdar olmadan bi 6-7 ay öncesinden vardı aklımızda böyle bişey RS giydirme jantlar farlar bilmiyorum uyuyormu ama mümkünse direksiyon simidi bile ama elini çabuk tuttu arkadaşımız yada biz yavaş hareket ediyoruz :) yinede projeden vazgeçmedik durmak yok ;)

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
biliyorum projeyi :) aslında haberdar olmadan bi 6-7 ay öncesinden vardı aklımızda böyle bişey RS giydirme jantlar farlar bilmiyorum uyuyormu ama mümkünse direksiyon simidi bile ama elini çabuk tuttu arkadaşımız yada biz yavaş hareket ediyoruz :) yinede projeden vazgeçmedik durmak yok ;)

böyle seylerin tadı zaten ağır ağır ilerlemesi. biranda yaparsan hepsini hiçbitadı kalmaz =))

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelik güvenli, konforlu, seri ve sıkıntısız bir ulaşım :) bi iki ufak aksaklık vardı onları hallettik ufaktan ses sistemimizi hata orda oldu :D ama sindire sindire olması tabi ayrı bir tat vericektir ;) adım adım paylaşımlarda yapıcaz inşallah

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kolaylık versin ;)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah parça sıkıntısı vermesin :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Aytuğ un üyeliği var sana yardımcı olur.Alışverişte yapıyor:eyv