EDC için F1 VİTES

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba yabancı bir sitede. https://www.planeterenault.com/foru...oHCiiV-QR83FwxcP6V1FsUFlS5oBXDX6MHA4tIotg8wYA edc için f1 vites yapmışlar. Aslında bu titreme sorunu için en azından kasis geçişlerde kullanmak adına büyük kolaylık sağlar diye düşünüyorum. Bu forumda en yapabilecek görünen befe bey siz varsınız. Malzemeye ulaşma ve yapım için böyle bir planınız varmı ? Bende yapmak isterim fakat parçayı koduyla aratınca TR de çıkmıyor muhtemelen RS lerde olduğu için ve tr ye RS gelmediği için. Nedersiniz yapılabiiir mi??

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba yabancı bir sitede. https://www.planeterenault.com/foru...oHCiiV-QR83FwxcP6V1FsUFlS5oBXDX6MHA4tIotg8wYA edc için f1 vites yapmışlar. Aslında bu titreme sorunu için en azından kasis geçişlerde kullanmak adına büyük kolaylık sağlar diye düşünüyorum. Bu forumda en yapabilecek görünen befe bey siz varsınız. Malzemeye ulaşma ve yapım için böyle bir planınız varmı ? Bende yapmak isterim fakat parçayı koduyla aratınca TR de çıkmıyor muhtemelen RS lerde olduğu için ve tr ye RS gelmediği için. Nedersiniz yapılabiiir mi??

Merhaba.Bu arkadaşın paylaşımını bende daha önce görmüştüm.Evet yapılabilir.Ama parça sadece Avrupa'da satılıyor.2. eli bile 100 euro civarında.Parçaları getirtebilirsek yaparız.

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu dönemde biraz zor olsada getirmek, nasip olur şu kötü günleri atlatınca yapılabilir bir proje olarak kenarıya koyalım hocam.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu dönemde biraz zor olsada getirmek, nasip olur ÅŸu kötü günleri atlatınca yapılabilir bir proje olarak kenarıya koyalım hocam.

Evet.Herkese sağlık dilerim.İnşallah bu zor günler geçtikten sonra yaparız.Yardımcı olurum.