Edc lerde yokuş kalkista uğultu sürtünme sesi

Serdarman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fan Club | RFC | Renault Türkiye | Renault Teknik Destek | Renault Kulübü | Renault Club | Renault Forum | Renault | Reno | Megane 4 | Clio 5 | Captur | - vBulletin
Çıkış
Üye Kontrol Paneli
Profiliniz
Bildirileriniz
Hoş geldin Serdarman
Forum
Forum AnasayfasıYeni MesajlarÖzel MesajlarYardımTakvimToplulukEylemlerYararlı Linkler
Yeni Mesajlar
Forum Kuralları
RFC Sohbet
RFC Butik
Facebook'ta RFCTwitter'da bizi takip edinYouTube'da Bizi izlemeye devam edin
Gönder
Gelişmiş Arama Yap
Ana SayfaForumRENAULT MODEL KULÜPLERİRENAULT MEGANE KULÜBÜMegane 3 Fan Club | Megane 3 Kulübü |Edc lerde yokuş kalkista uğultu sürtünme sesi

+ Konuya Cevap YazToplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Konu: Edc lerde yokuş kalkista uğultu sürtünme sesi
Seçenekler
Konu Ara
Konuyu değerlendir
20 Saat önce#1
Serdarman Serdarman isimli Üye şuanda online konumundadır

Teşekkür / Beğen
Edc lerde yokuş kalkista uğultu sürtünme sesi

Merhaba arkadaşlar megane 3 edc dizel otomatik araçta bugün yeni birsey fark ettim araç rampa kalkista sanki vıvv diye bir sürtünme sesi gibi bir ses var kalkistan sonra geçiyor ne yapmam gerekli ilk kez otomatik kullanıyorum. Acaba arizami var. Panikledim açıkçası
Konuyu düzenle/SilMesaj düzenleme Paneli Hızlı CevapCevapla Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla Bu mesajdan Alıntı
+ Konuya Cevap Yaz
Hızlı CevapHızlı Cevap
FontBoyut

« önceki Konu | sonraki Konu »
Konu Bilgileri
Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

Serdarman
Bu Konu için Etiketler
Etiketleri Düzenle
hiçbiri
Etiket Bulutu.

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Var
Mesaj Yazma Yetkiniz Var
Eklenti Yükleme Yetkiniz Var
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Var

BB kodu Açık
Smileler Açık
Kodları Açık
[VIDEO] code is Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Kuralları

Forumda yer alan üye yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Yönetim veya [url]www.renaultfanclub.com[/url] sorumlu tutulamaz. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür.Üye olurken profil bilgilerinin özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi son derece önemlidir. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir.
"Renault Fan Club Forum Kuralları" Reklam vermek,Bilgi & iletişim için: [email]admin@renaultfanclub.com[/email]

---- RFC2

-- trmlh
Bize Yazin Renault Fan Club | RFC | Renault | Renault Kulübü | Renault Türkiye | Renault Destek | Renault forum | Reno | Megane 4 | Clio 5 | Captur | Arşiv Kullanım sözleşmesi Yukarı git
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:14.