Edc yüksek hızda giderken saniyelik geri çekme, geri atma,duraksar gibi olma sorunu

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gün geçmesin ki canım edc yeni süprizlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Arkadas gecen gün istanbuldan sakaryaya gittim. Arac 1 hafta kaldi gun icinde kullandim geri dönüste yolda 110-120 gibi hızlarla giderken ayak gazda sürerken araba kendini geri cekme yaptı. Normal seyir halinde giderken cok kısa 1 saniyelik bile degil araba birden kendini geri atıyormus gibi yaptı duraksar gibi yani böyle bir sorun yasayan var mı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gün geçmesin ki canım edc yeni süprizlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Arkadas gecen gün istanbuldan sakaryaya gittim. Arac 1 hafta kaldi gun icinde kullandim geri dönüste yolda 110-120 gibi hızlarla giderken ayak gazda sürerken araba kendini geri cekme yaptı. Normal seyir halinde giderken cok kısa 1 saniyelik bile degil araba birden kendini geri atıyormus gibi yaptı duraksar gibi yani böyle bir sorun yasayan var mı

Yani uzun zamandir edc kullanıyorum ve yokus yukari cikarken vites artisinda bile bahsettiginiz sorunu yaşamadım. Araç lineer bir şekilde kesintisiz olarak hizlaniyor. Sanzimanla ilgili bir sorun olabilir mı belki bi güncelleme vs gerekebilir.

Hızlı yanıt alabilmek için “alıntı” yaparak cevaplayınız.
İmessage : tanseler@me.com

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akün kaç senelik?

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akün kaç senelik?

Araç 2015 model akü ilk alımda ki akü olabilir ben 2 el aldım

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce şu akü voltajını araba durulen bir ölç bakalım. Ama en az 1 gün durduktan sonra ölç. 12 küsür veya altını ölçersen artık değişme zamanı gelmiştir. He bir de akünün üstündeki etiketlere bak, markasına yani. Renault nun aküsüyse geçmiştir bile. Bitmediğine dua et.
Akü bazen voltaj yetiştiremiyor beyinlere bağlı çalışan cihazlara, sonra anlık saçmalamalar yapabiliyor arabalarımız.

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküyü bugun degistirdin yolda gelirken yine ayni sorunu verdi. Akü sadece motorun ilk calısmada ki sesini biraz daha iyi hale getirdi