Efe polyester hk...

HasanTahsinKOÇLAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar merhaba.. Daha oncede bahsetmiştim aracimi ufak ufak yapmaya baslamistim.. Malum siteden almis oldugum igrenç ötesi bodykit maalesef araca takilmayacak kadar kötü..

Istanbulda olan bazi arkadaşlar efe polyesterden body parçalari ve spoiler gibi urunleri almislar..istedigim urunleri efe polyesterden temin etmem konusunda yardimci olabilecek bir arkdasim varmidir.. ?

Spoiler ve full body kit.. Yardimci olabilecek arkdasim var ise sevinirim.. Teşekkurler :)

BU ARADA APP PLAKADA BU SABAH ELIME ULASTI :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Efe polyester'e biz daha önce Twingo için spoiler tasarlatmıştık. Çok da başarılı oldu ve bir çok twingo kullanıcısı bizim sayemizde çok güzel bir spoilere kavuştu. hala kalıbı kendilerinde duruyor, kalıp parası vermeden sadece fiber ücreti ile alabiliyorlar. işlerini gayet iyi yapıyorlar, yetenkliler bu konuda. tavsiye ederim kendilerini :eyv Tabi her esnafta olduğu gibi bazı ufak tefek sorunlar müşteri ile ilgili illaki çıkabiliyor, biz çok memnun kaldığımız için tavsiye ediyorum kendilerini.

İletişim bilgileri şu şekilde;

Spoyler Center
Telefon: 0216 313 30 27

Faks: 0216 314 08 56

Adres: Bayraktar bulvarı Hattat Sok. No:4Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

E-Mail: info@spoylercenter.com

Umarım işinizi görür.

HasanTahsinKOÇLAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maıl attım detaylar ıcın ..umarım dönüş yaparlar :)

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende aracıma body-kit konusunda efe polyestere yaptırdım çok memnun kaldım tavsiye ederim :)