Efsaneden mükemmel geri dönüş.! O artık Düplü ve Öfkeli :))

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​ozman bakım yapma hehehe

LAGUNAV6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

sanırım Bursa da yaşıyorsunuz bu aracın bakımıyla onarımıyla kim ilgileniyor ustanız kim yaklaşık 15 aydır 2002 modelini ben kullanıyorum amma velakin bir türlü adam gibi binemedim tekleme sorunu şanzuman sorunu yakıt sorunu yeni sistem gaz taktırdım eskisini çöpe attım iflah olmadı. Çalışma sistemi iyi olmadığı için çok yakıyor bilgilerinizi paylaşırsanız sevinierim.

LAGUNAV6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ağız tadıyla bineriz inşallah..

Malum olay süpriz olduğunu için lovato yu şimdi araştırıyorum yorumlarda teklemesi benzinden gaza geçişte sarsılma gibi şikayetlerin çok olduğu söyleniyor bakalım kullanıp göreceğiz...

spaq61 kardeşim ben uzun yolda denedim daha şehir içi denemek kısmet olmadı yakıtı onuda en kısa zamanda dener iletirim

öncelikle hayırlı olsun,
LPG de en faza 35krş yakıyor şehir içi kullanımlarda fakat sık, sık ayara ihtiyaç oluyor ilk benzinde çalışması ve sonradan gaza geçmesine dikkat etmenizi tavsiye ederim bazen direk gazda çalışabiliyor.

birde sıkıştırdığınız zaman benzine geçiste emisyon arızası verebiliyor, benim v6 da önce brc vardı yaklaşık 2 ay önce komple ön düzen değişti gazitaly diye bir marka 1 ay sadece ayar tutturmak için uğraştım keşke benzinli binme şansımız olsa da hep benzinle çalıştırıp gezsek.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, güle güle kullan... maşaallah ...V6...:cool:

Acem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım bu v6 araçlarla ilgili biraz bilgi verirmisin?
Tiregeri var mı? varsa kaç bin km de değişir? Şanzıman sorunu çok yaşanıyormu?
2002 ve 2003 ler arasında bir donanım farkı varmı?
Alırken en çok nelere dikkat etmek gerekir? Yani bu tip aklına gelebilecek tavsiye mahiyetinde.
Şimdiden teşekkürler, güle güle kullan aracın.

LAGUNAV6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi V6 çok iyi bir araç fakat geçmişi önemli yani sizden önce kullananlar,

kayışları orjinalde pahalı ben aldığımda kayışları 200tl gibi bir rakama hemen hallettim,
ön takım biraz zayıf kalıyor motor ağır basıyor
bobinlere dikkat edin, şanzuman en önemlisi zaten, tavan döşemelerinde çökme oluyor arka yolcu üstünde
motor beyni önemli ben daha geçen gün yaptırdım çok şükür düzeldi,
gazlı ise ne zamandan beri gazlı katalizatörü kontrol etmek şart.
bendeki 2002 2003 gördüm bindim afyon plakalı herşeyi aynı hatta onunda tavan döşemesinde çökme vardı.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tarihe bakmamışım ilk sayfayı okuyorum yaa dedim e zaten adı düplü değil mi neden yeni takıldı tüp hehemeğer eski tarihli mesajlarmış, yok yok bu uykusuzluk beni öldürecek:slc