Ege Üniversitesi'ni kazandım :D

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba RFC ailesi..Derslerimin yoğunluğundan foruma bile pek giremez olmuştum,sanırm bu esaret sona erdi ve ben 2 yıllıkta olsa Türkiyenin en iyi üniversitelerinden olan Ege üniversitesi Elektronik Teknolojisi'ni kazanmayı başardım :D haberi ilk aldıgımda çok şaşırmışıtm Balıkesir tutar sanmıştım ama ilk tercihim Ege üniversitesi kazandıgımı duyunca ne yapıcağımı bilemedim :D ders notlarımı iyi tutarsam 4 yıllık Elektrik-Elektronik mühendisliği şuanki hedefim inşallah gerçek olur :) Bundan sonra İzmirde yaşıycağım bi ev arkadaşım var Bornovada evde kalıcam büyük ihtimal İzmirdeki üyelerimizle tanışmak isterim bu arada :) İyi forumlar hepinize

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı kardeşim başarılar diliyorum:eyv

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol abim teşekkür ediyorum :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı Olsun Kardeşim

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim. İnşallah istediklerini gerçekleştirebilirsin. Ege İİBF mezunu olarak çok iyi bir tercih yaptığını belirtmek isterim. Bende ege üniversitesine dikey geçişle gelmistim. Zordur bunu başarmak ama calisirsan ve istersen neden olmasın. Bulusmalara bekleriz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlısı olsun kardeşim,Allah utandırmasın...

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim. İnşallah istediklerini gerçekleştirebilirsin. Ege İİBF mezunu olarak çok iyi bir tercih yaptığını belirtmek isterim. Bende ege üniversitesine dikey geçişle gelmistim. Zordur bunu başarmak ama calisirsan ve istersen neden olmasın. Bulusmalara bekleriz.
Çok teşekkürler abim,İyi bir tercih olduğunu senden de duymak güzel abim orada okumuş biri olarak teşekkür ederim tek hedefim 4 yıllık :)

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun kardeşim,Allah utandırmasın...
Aminn abim teşekkür ederim,üniversite hayatını çok merak ediyorum bakalım :)