Ehliyetsiz kaza yaptım. Sorularım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O kadar insan yorum yapıp uyarmış bir bu arkadaşımıza konunun kalması ters düşmüş, ilginç :)

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arkadaş 27 değil de 17 gibi duruyor eğer resim doğruysa.

Ders olması açısından evet, umarım genç kardeşlerimize bir ders olmuştur. Ancak eleştirinin dozunu kaçırırsak ters etki de yapabilir. O nedenle bence de artık daha fazla bu kardeşimizi eleştirici mesaj yazmasak iyi olur. Zaten yazılacakların hepsi yazılmış, o da sanırım yaptığı büyük yanlışın farkındadır artık ve ilk fırsatta gider ehliyetini alır.

Gökhan kardeşim ben de 50 yaşındayım ama bazen çıkarıp kimlik gösteriyorum inandırmak için. Dış görünüme aldanma.. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ders olması açısından evet, umarım genç kardeşlerimize bir ders olmuştur. Ancak eleştirinin dozunu kaçırırsak ters etki de yapabilir. O nedenle bence de artık daha fazla bu kardeşimizi eleştirici mesaj yazmasak iyi olur. Zaten yazılacakların hepsi yazılmış, o da sanırım yaptığı büyük yanlışın farkındadır artık ve ilk fırsatta gider ehliyetini alır.

Gökhan kardeşim ben de 50 yaşındayım ama bazen çıkarıp kimlik gösteriyorum inandırmak için. Dış görünüme aldanma.. :)
Ehliyetlerimizin tarihi bile bir çok arkadaşımızın doğum tarihinden eskidir Hakan abi... :)

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ehliyetlerimizin tarihi bile bir çok arkadaşımızın doğum tarihinden eskidir Hakan abi... :)

Cidden yahu, şimdi çıkarıp baktım 10.02.1983. 32 yıl olmuş. Yaşlanıyoruz be üstat, zaman su gibi gidiyor. :soru

Son düzenleme:

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapmış bir cahillik allah ölümsüz kaza versin mal elbet kazanılır borç harç ödenir giden geri gelmiyor umarım ders almıştır arkadaş tek temennimiz bu olsun :)

yani........beterin beteri vardır.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ehliyetsiz araba kullanmak canavarlıktır. Ehliyetsiz araba kullananların ve burda kendini bu şekilde tanıtanların bu sitede hiçbir şekilde yer almaması lazım. Site yönetimine çağrımdır. Oldu olacak yarın bir gün de , alkollüydüm kaza yaptım kasko karşılar mı sorularını cevaplayalım. Böyle saçmalık olmaz. Konuya cevaben de, hızı 100km olan arabanın verdiği zarar o kadar olmaz. Çoluk çocukla siteyi doldurursanız buna göm yumarsanız böyle saçma sapan başlıklara maruz kalırız.

100 km hız ile kaza yapacan...clio 4 öyle duracak...
porcheyi çarptır yine öyle kalmaz...

20-30 km hız ya vardır ya yoktur

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dünden beri konuyu takip ediyorum ve sessiz kalıyorum. Konu tartışmaya meğilli bir konu. Lütfen tartışmayalım dostlar. Konuyu kapatmak zorunda kalacağım. Seyirci kalmamın sebebi Mustafa abiyle aynı. 2 gün önce ehliyetsiz bir kardeşim megane 3e vurdu. Kendisi %100 haklı fakat karşı tarafın zararını karşılamadı sigortası. Ama suçlu tarafın kaskosu aracını ödeyecek. Fakat ehliyetsiz olduğu için 20000 gibi bir para cezası ödeyecek. Detayları tam bilmiyorum. Ehliyetsiz araç kullanmak cahilliktir kuralları hiçr saymaktır. Kaza yaparsanız eğer haksız dahi olsanız karşı taraf ehliyetsiz olsun olmasın polis veya jandarmaya haber verin. Neyse ceza herkes çeksin. Anlaşma olayınada acayip karşıyım.

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fren yaptım. Ve. Yaşı yanlış işaretlemişim. 97 lıyım yanlış yazılmış 18 yeni bitti ama yazılmaya zamanımız olmadı

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kurumsal firmamı yoksa holdink yonetim kurulu başkanımısın. 18 yaşında boş zamanın olmassa 30 lu yaşlarını düşünemiyorum bu bahaneler geçersiz buda sana ders olur bence böyle bir başlık açmamalıydın yarın kendine boş bir zaman ayırıp ehliyete yazıl yada bunu kullan ehliyet istemiyolar:hp ÇEÇMİŞ OLSUN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...