Ekrandaki yazı.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabah aracimi calistirdigimda ilk olarak ekranda mutlaka bakim yaptiriniz mesaji cikti ve bakim isigi yandi. Bakim isiginin yanmasida normal degil cunku daha 1 yil gecmedi bakim yaptirali. Daha sonra da antipatinaj devrede yazisi cikti. Antipatinaj devrede yazisi neden cikti anlamadim. Bu antipatinaj neye gore devreye giriyor acaba?

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN . benimde aracımın abs kablosu sıkıntı çıkarmıştı ama bende tüm arıza ışıkları yanıyodu. bunla alakalı olabilir diye düşünüyorum

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Havalar soğuk akü zayıflamıştır bence nedeni de odur. Benim akü zayıfladığında her bindiğimde bir uyarı veriyordu. Esc kontrol , start stop kontrol vs. Ama esc kontrol dediğinde aracı zorladığımda ışık yanıyor sistem devreye giriyordu yani sknt yoktu. Arac bı süre yol gidince akü şarj edince start stop da düzenliyordu. Sizin sorununuz da bundan olabilir. Servis yakınsa yada güvendiğiniz bir yer varsa aküye baktırın derim.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Havalar soğuk akü zayıflamıştır bence nedeni de odur. Benim akü zayıfladığında her bindiğimde bir uyarı veriyordu. Esc kontrol , start stop kontrol vs. Ama esc kontrol dediğinde aracı zorladığımda ışık yanıyor sistem devreye giriyordu yani sknt yoktu. Arac bı süre yol gidince akü şarj edince start stop da düzenliyordu. Sizin sorununuz da bundan olabilir. Servis yakınsa yada güvendiğiniz bir yer varsa aküye baktırın derim.
arkadaşın dediği akü olayı mantıklı

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküden kaynaklı bir sorun. Bu yaz benim de başıma geldi. Muhtemelen akünüz bitmek üzere, ya şarj ettirin veya değiştirin. Bir sonraki adım aracı çalıştıramayıp, tüm elektronik devrenin karışması çünkü.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorununuzu bilemiyorum ama antipatinaj devreden çıkartıldığında Arac 40 km/s hızı geçince otomatik olarak devreye giriyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi