Ekranım ve tüm fonksiyonları tamamen gitti

omerkarakoc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar megane 4 1.5dci edc icon araba sahibiyim dün ekranım arabaya binince açılmadı gösterge ekranımda arada bir renk değiştirmeye başladı aynı problemi yaşayanlar varmı.? Servise bıraktım bana mais e mail atık sonucu bekliyoruz dediler

emirakinalkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar
megane 4 hb 1.2tce edc icon sahibiyim, benzer olay araç daha 15 günlükken başıma geldi.Araca bindim, frene basıp motoru çalıştırdım, çok az ısınmasını bekleyip geri vitese taktım, kamera geldi ve sonra birden tüm ekran karardı.Otoparktaydım aracı birkaç kez stop edip tekrar çalıştırdım, indim uzaklaştım tekrar bindim, sonunda düzeldi. Aracımı 7 temmuz 2017'de teslim aldım, daha bir ay bile geçmeden böyle bir şeyle karşılaşmak beni üzdü açıkçası.Umarım sizin de sorununuz en kısa sürede çözülür, gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim.

omerkarakoc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ekranı yenilediler perşembe servise bıraktım arabayı cuma arabayı geri verdiler salı günü tekrar çağırdılar yeni ekran taktıklar

selim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım ilk seride böyle bir problem var benim ekran daha önce gitmişti ama geri gelmişti şimdi gitti gelmedi

omerkarakoc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabam 2017 model serviste hemen yenilerler

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de birkackez oldu en son 5 gun once oldu araci calisyirinca ekranda otomatik aciliyordu ekran hic acilmadi uzunca bir sure araci suruyordum sonra aniden kendiliginden geldi ekran goruntusu ve fonksiyonlarda gecukmeli aciliyor herzaman mesela geri vitese takinca kamera aciliyor sonra d ye aliyorum ilerliyorum kamera hala acik kaliyor veya sesi mute yapiyorum tusa basiyorum nerdeyse 10 15 saniyr sonra fonksiyon isliyor