El freni tabancasının düğmesi içeri kaçtı

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu görünce anı'm aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim normal seyir halindeyken adadan dönen aracı 30-40 metre ileriden gördüm ama karşıdaki ara sokaga hiç bakmadan dalıcağı aklıma gelmedi sıfır ihtimal denilir ya tabi 50-60 hızla giden araç ani frenle abs felan derken yandan sagolsun biladerim hep yapar el frenini bir çek hop plastik elinde kaldı durduk ama gülermisin ağlarmısın :D:D neyse parçayı 80 liraya yan sanayisini aldım 20 lira işçilik ile 100 lira bir adadan dönen kişiye hiybe ettik :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birkaç gün önce aynı olay başıma geldi 2010 model megane 2 aracımda tabanca içeri kaçtı ve orada kaldı ne yaptıysam çıkaramadım. Tamirciye gösterdim işçilik için 50 tl istedi aynı şekilde ve canımı sıktı bu olay 50 lira istemesi kendim bir adet alyan ve birkaç tane anahtar ile 20 dakika içinde değiştirdim. Megane 2 lerde kronik sorun bu şimdi yenisini taktığımda saat gibi çalışıyordu sizde kendiniz halletseniz iyi olurdu 50 lira işçilik vermemiş olurdunuz basit bir işlem sonuçta

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birkaç gün önce aynı olay başıma geldi 2010 model megane 2 aracımda tabanca içeri kaçtı ve orada kaldı ne yaptıysam çıkaramadım. Tamirciye gösterdim işçilik için 50 tl istedi aynı şekilde ve canımı sıktı bu olay 50 lira istemesi kendim bir adet alyan ve birkaç tane anahtar ile 20 dakika içinde değiştirdim. Megane 2 lerde kronik sorun bu şimdi yenisini taktığımda saat gibi çalışıyordu sizde kendiniz halletseniz iyi olurdu 50 lira işçilik vermemiş olurdunuz basit bir işlem sonuçta

50 lira biraz fazla aldı bencede sesimi cçıkarmadım akşam üstü iftar vaktine yaklaşıyordu... el freni önemli bir durum ana yardımcılarımızdan biri aracı park etmek için düz yer arar olmuştum :D zor bir yanı yok bugun ben değişirim onu mesela ama hiç değişimini görmemiştim gördük öğrendik.. yeni oldugu dişlilerin sesinden belli oluyor :)