Elbistan İmpalası Toros Cabrio :D

charger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün milliyet gazetesinde denk geldim sizlerle paylaşayım dedim. Adam azmetmiş uğraşmış emeğe saygı :) Haberi aynen aktarıyorum;

Trafiğe çıkamadığı için köy içinde tarla ve bahçeye giderken kullanan azimli genç, arabasına 'Elbistan İmpalası' adını verdi.

Ayhan Can, 26 yaşında ve kaynakçılık yaparak geçimini sağlıyor. Çocukluğundan beri spor araba sahibi olma hayali kuran Can, 1982 model Reno marka bir araç alarak bu hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. 3 gün, 3 gece çalışan Can, önce aracın tavanını kesti, ardından tavandan artan parçalarla arabanın arkasına rüzgarlık ve bagaj yaptı. Ön bölümünü yeniden elden geçirerek aracın tamamını da yeşile boyadı. Trafik onayı olmadığı için aracıyla köy içinde gezen Can, aracıyla yollarda olmasa da köy içinde, tarla ve bahçe de keyfini çıkarıyor.

Spor
otomobil hayalini gerçekleştirmeye bir yıl önce karar verdiğini anlatan Ayhan Can şöyle konuştu: "Ben otomobil yarışı meraklısıyım. Yarış arabalarından üstü açık arabalardan çok etkileniyorum. O yüzden hep benimde bir üstü açık arabam olsun istiyordum. Aracın tavanını kestim benimde oldu. Vatandaşın ilgisi çok fazla. Hemen hemen her gün fotoğraf çektirmeye geliyorlar. Satın almak isteyen oluyor ama benim niyetim yok. Biraz hevesim geçsin diyorum. Araçta yaptığım değişiklikler ruhsatta yer almadığı için yola çıkamıyorum. Böyle bağ, bahçe yollarında ava giderken kullanıyorum. Araba normalde 4 kişilik. Ama 7-8 kişi binebiliyor. ”

1983-model-aracin-tavanini-kesip-spor-araba-yapti-3170869.Jpeg
del-aracin-tavanini-kesip-spor-araba-yapti-3170907.jpg

Haberin Linki;
Milliyet - 1983 model aracın tavanını kesip spor araba yaptı

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayatta başarılar diliyorum kendilerine bari sunroof filan yapaydın aga abartmaya ne gerek vardı hadi onada eyvallah o tamponu nasıl bir vicdansızlıkla koydun oraya hiçmi göz nizam yoktur yaw:aytuğ

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj direklerini ters cevırıp kaynaklar arkaya tutturuyosun al sana spoiler bizde uğraşıp duruyoz kalıpla falan kaç gündür helal olsun azmin zaferi

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renk fena :D

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Helal olsun adama valla.

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavanını kesince marşpiyellere destek koymuş herhalde yoksa o kapılar asla açılmazdı :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Adam yapmış helal olsun.:D

charger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tekerleri kireçle beyaza boyama fikri de ilginç olmuş :D ön tampon da dehşet sanki biraz işkence etmiş torosa :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
station 12 den cabrioya :eyv helal olsun valla :eyv

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz daha özense eldeki imkanlarla göze hoş birşey ortaya çıkarmış, evde işe yaramayan şeylerden uyduruk ürünler türetmek gibi olmuş spoileri - bagajı...