ELBRUZ-Mercedes Benz W 114-1973

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hiç Kurcalama Renk Bulundu Sedefli Turuncu Bak Zaten Kafandaymış
Tavan Da Beyaz Yada Siyah Deri Miss Gibi Olmadi Kapaklı Jant Takarsın Orjinal Styla

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renk işini fotoshoplayın kurşun rengi o aracın asaletini ortaya koyacaktır gıcır gıcır parlayacak diğer renkler eskitme gibi duracaktır:eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

Bu Jant Kapaklı Halide Güzel Ama Sen Bilirsin

​Bu Boya Kodu Bulunsa Aslında Şahane Olur

Son düzenleme:

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kolaylık versin kardeşim biteceği günü iple çekiyorum :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Ben Olsam Bu Sarıdan Yaparım Deri Olmasada Olur Bunda Ama Turuncu Olacaksa Tavana Deri Şart Yada Kırmızı Olacaksa

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi usta diyo metaliğe hiç girmeyelim diyo ben hep sedefli turuncu derdimde şimdi düz renk daha bi kolay gelıyo rutuş falan olacağı zaman ama vernıklı olcak en alttaki bordoya kaçanda güzel aslında nikelajı falan gösteriyo ama şu kayseride toplananın fotolarına baktım sende eklemişsin onun renk işte içi krem tavanda beyaz olabilir diye düşünüyorum

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Abi usta diyo metaliğe hiç girmeyelim diyo ben hep sedefli turuncu derdimde şimdi düz renk daha bi kolay gelıyo rutuş falan olacağı zaman ama vernıklı olcak en alttaki bordoya kaçanda güzel aslında nikelajı falan gösteriyo ama şu kayseride toplananın fotolarına baktım sende eklemişsin onun renk işte içi krem tavanda beyaz olabilir diye düşünüyorum

Düz İse Sarı Bence Ama Açık Sarı
Kırmızı Var Zaten Da Sarı Da Dikkat Çeker Merak Etme Bizim Yeşil Bile Nasıl Dikkat Çekiyor Yolda

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nikelaj olayı takılıyo kafama abi sarıda pek göstermiyo parlaklığı falan ama kırmızıda çok güzel oluyo jantlarıda uydurursak eğer

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mercedesin ölüsü bile gider :D