Elektrik Bilgisi Olan Bi Yardım Etsin Lütfen.

yakup8141

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
#S.A. Arkadaşlar Herkese İyi Forumlar#
Aracım 1996 R19 1.8 F3P Sedan 77hp

arkadaşlar benim arabamda kalorifer az üflüyordu kaloriferi söktüm dagıttım ve kaloriferi sökmek için ilk önce klima motorunu sökmem gerekiyordu. içinden klima rölesi kalorifer rezistansı diye bi parça cıktı ama benden önceki akıllılar bu parçanın fişi yanınca kabloları fişsiz direk lehim yapmışlar bende akıllıyım ya bende kestim onları eski fişe göre
bu rezistansın ve soket fişinin yenisini aldım dizdim ama bi türlü çalışmıyo aküden düz bağlaynca veya o rezistansın fişlerinden + ve - ye bağlayınca cok güzel üflüyor ama fişleri bağlayınca içerdeki ayar düğmesinin hiç bi işlevi yok çalışmıyor artı fan da dönmüyor ne yapabilirim kaloriferi klima motorunu ben sökünce elektrikçilerde yardımcı olmuyor düzcedeki elektrikçiler resmen bize para kazandırmıyor diye tavır yapıyor kafayı yemek üzereyim bana yardım edebilecek bi arkadaşında burda cıkabileceği ümidine kapıldım en son bu fiş devresinden yollarından nerden geldiğinden nereye bağlanacagından anlıyan bi arkadaş yardım etsin lütfen.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Fotograf çrkseydiniz belki daha fazla fikir yurutebilirdik.Soket uçlarını ters bağlamış olabilir misiniz?
Ya da direk bağlayıp role sigorta panelinden role sökmüş olabilirler tabi böyle bir role varsa.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakup8141

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.fotograf çrkseydiniz belki daha fazla fikir yurutebilirdik.soket uçlarını ters bağlamış olabilir misiniz?
Ya da direk bağlayıp role sigorta panelinden role sökmüş olabilirler tabi böyle bir role varsa.

Sm-n910c cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
hemen yarin fotograf aticam soket uçlarini 2 defa kontrol ederek ben bağladim 2 tane elektrikçiye ayri ayri bağlattim ama yemiyor.

esfaze

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ankaradaysan sorununu çözdürebilirm işinin hakkını veren elektrikçim var bana ulaş sana adresini veriyim... 0542 216 73 35