Elektronik klimamız bozuldu

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisten değiştiriyorlar dert etme.... ama sökük haline sakın bakma derim ben :) Sakınnnnnnnn :D ertesi gün arabayı hemen satasın gelebilir yani :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
servisten değiştiriyorlar dert etme.... ama sökük haline sakın bakma derim ben :) Sakınnnnnnnn :D ertesi gün arabayı hemen satasın gelebilir yani :)

Ben Sattım Beyaz Kangoomu Bu Yüzden Hemde Çok Sevmeme Rağmen Beyaz Arabadan Soğudum Sökük Halinden Ziyade Klima İçin Torpido Söküldü O Esnada Sağ Ön Kapıdan Ses Geliyor Diye Punto Eksiğii Tamamlarlarken Sağ Ön Yolcu Koltugumda 9 Adet Yanık Kaynak Yanıgı Vardı Yenı Döşeme Siparişi Geçtiler Gelen Döşeme Alakasızdı Bende O Sinirle Satip Önce Pejo Sonra Caddy Sonra Doblo Derken Tekrar Kangoo Aldım

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakmamaya özen gösteririm abi :D
Motor Sıcak Değilse Sıcak Gelmez Basılı Tutmadın Yada
Basılı tutmadım abi sadece ayarlayıp beklemiştim. Yarın onuda denerim inşallah işe yarar..

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ali haydar başkanım,bu gidişle binmediğin hafif ticari kalmayacak galiba senin :) bravo valla.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
ali haydar başkanım,bu gidişle binmediğin hafif ticari kalmayacak galiba senin :) bravo valla.

Valla Hepsine Bindim Hepsini Denedim Fiyatı Yakıtı Servisi İkinci El Değeri Göz Önüne Alındığında Kangoo Tek Rakipsiz İddia Değil Kendi Yaşadiğim Gerçekler Ha Eksiklik Yokmu Var İlla Ki

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
benim arkadaşta kangoo var onunkide dün bozuldu :)2009 model

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Diğital Klima Bozuluyor Değiştiriyorlar Yeterki Araç Bakımı Yetkili Serviste Yapılsın Garanti Bitse Bile Klima Kazanı Amortüsör Rulmanı Değişiyor Ücretsiz Kronik Sorun Olarak Son Kronik Problem İse Sağ Ön Yolcu Kapısından Bir Süre Sonra Ses Geliyor Punto Eksiği Diye Onu Da Artı Arac Verip Torpidoyu Söküp Yapıyorlar Bunların Dışında Sorun Yok Gibi En Azından Ben Öyle Biliyorum Başıma Gelmedi

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğital Klima Bozuluyor Değiştiriyorlar Yeterki Araç Bakımı Yetkili Serviste Yapılsın Garanti Bitse Bile Klima Kazanı Amortüsör Rulmanı Değişiyor Ücretsiz Kronik Sorun Olarak Son Kronik Problem İse Sağ Ön Yolcu Kapısından Bir Süre Sonra Ses Geliyor Punto Eksiği Diye Onu Da Artı Arac Verip Torpidoyu Söküp Yapıyorlar Bunların Dışında Sorun Yok Gibi En Azından Ben Öyle Biliyorum Başıma Gelmedi
Haydar abi 15 den 27 ye kadar basılı tutma işlemini yaptık, şu anda sürekli sıcak veriyo :D işimizi görüyo en azından :) cuma günüde servise götürücez orda hallolur sorun :)

Son düzenleme: