Elektronik Park Freni

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni bir araç için fluence iconlara bakıyorum fakat aklıma takılan birşey var, mesela 2014 iconların bazılarında elektronik park freni varken bazılarında normal el freni var? Bu fark neyden kaynaklanıyor acaba? Neticede ikside icon donanım manuel vites hımm

Edit: Fluence broşürü buldum şimdi, icon donanıma ek olarak icon prestij paketi varmış

İcondan ekstra olarak;
Renault R-Link internet bağlantılı entegrenavigasyon ve multimedya sistemi
Prestij Paketi: Xenon farlar, far yıkama sistemi,
Elektrikli açılır tavan, elektrikli park freni
17" alüminyum jantlar
Deri döşeme paketi.
mevcutmuş.

Son düzenleme:

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu özellik ekstra opsiyon kısmında olan bir şey olabilir mi diye bir yorum yapmak istedim. :)

Arkadaşlar yeni bir araç için fluence iconlara bakıyorum fakat aklıma takılan birşey var, mesela 2014 iconların bazılarında elektronik park freni varken bazılarında normal el freni var? Bu fark neyden kaynaklanıyor acaba? Neticede ikside icon donanım manuel vites hımm

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İllaki öyle bir durum var :) ama merak ettiğim o paketin adı nedir? tek fark sadece elektronik park freni midir?
Bu özellik ekstra opsiyon kısmında olan bir şey olabilir mi diye bir yorum yapmak istedim. :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Edit: Fluence broşürü buldum şimdi, icon donanıma ek olarak icon prestij paketi varmış

İcondan ekstra olarak;
Renault R-Link internet bağlantılı entegrenavigasyon ve multimedya sistemi
Prestij Paketi: Xenon farlar, far yıkama sistemi,
Elektrikli açılır tavan, elektrikli park freni
17" alüminyum jantlar
Deri döşeme paketi.
mevcutmuş.

Bahsettiğiniz gibi yıl hangisi bilmiyorum ama sadece 2014 değil 2016 olanlarda da aynı donanım vardı. İcon+prestij olarak geçiyor ve yukarıda yazılı donanımlar var. Ama elektronik park freni hangi donanımda onu bilmiyorum. Bazı model yılında icon donanımda elektronik park freni varken bazılarında yine icon+prestijde geliyor. Renault'un donanım olayını anlayamamakta beraber zaten üç dört opsiyon var onlarla da insanın kafasını karıştırmayı başarmış durumda :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz gibi yıl hangisi bilmiyorum ama sadece 2014 değil 2016 olanlarda da aynı donanım vardı. İcon+prestij olarak geçiyor ve yukarıda yazılı donanımlar var. Ama elektronik park freni hangi donanımda onu bilmiyorum. Bazı model yılında icon donanımda elektronik park freni varken bazılarında yine icon+prestijde geliyor. Renault'un donanım olayını anlayamamakta beraber zaten üç dört opsiyon var onlarla da insanın kafasını karıştırmayı başarmış durumda :)

Bunlara ek olarak sadece 2013 en dolusunda ( icon ) ön park sensörleri fabrikasyon var ve diğer hiçbir model de yok.

Tavsiyem fluence ve doluluk istiyorsanız 2013 modellere bakın. Biz de kuzen için 2013 arıyoruz. 2013 üzeri modellerde bazı donanımlar kesilmiş eklenmemiş.