Elektronikçiler ....

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YARDIM !!!! Elektronikçiler ....

HERKESE İYİ AKŞAMLAR BENDE ELEKTRONİKÇİYİM AMA DAHA TAM İŞİ BİLMİYORUM ELİMDE SNOPY V5H PC DİREKSİYON SETİ VAR BUNU TAM TUR DÖNDÜRMEK İSTİYORUM İÇİNDE 10K LIK POT VAR 180 DERECE DÖNEBİLEN BU POTU SINIRSIZ DÖNEN POT YAPSAM OLUR MU 180 DERECE DEĞİLDE 900 DERECE DÖNMESİNİ İSTİYORUM
BUNU YAMIŞ BİR VATANDAŞ VAR AMA AÇIKLAMASI YOK YARIM ŞART OLDU BANA 90 derece direksiyonu 900 derece yaptım - YouTube

Son düzenleme:

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acil günceli...

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçindeki 10k potu tabikide değiştirebilirsiniz,mevcut olan 10k pot sökülüp yerine aynı değerde 10kohm sınırsız tur pot takılabilir,fakat oyunlarda nasıl bir karakter göstereceği belli olmaz.Videodada sınırsız pot kullanılmış ama oyunda herhangi görüntüsü yok.Potansiyometre zaten ucuz birşey bence denemeye değer,bağlantısındada sorun yaşamazsın:eek:

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçindeki 10k potu tabikide değiştirebilirsiniz,mevcut olan 10k pot sökülüp yerine aynı değerde 10kohm sınırsız tur pot takılabilir,fakat oyunlarda nasıl bir karakter göstereceği belli olmaz.Videodada sınırsız pot kullanılmış ama oyunda herhangi görüntüsü yok.Potansiyometre zaten ucuz birşey bence denemeye değer,bağlantısındada sorun yaşamazsın:eek:
tmm en kısa zaman da bu konuyu tekrar güncellicem potu değiştirdikten sonra sağolasın abi denemekte fayda var

stronger83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok turlu potanslar mevcut elektronikçilerden ya da makina elektrik işi yapan yerlere gidersen çok rahat bir şekilde bulabilirsin önemli olan kaç Kohm potans kullanılıyor? muhtemelen 10k potans vardır. karakteristik özelliği oyunda bozulmaz anladığım kadarıyla tır veya otobüs oyunu oynamak istiyorsun.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçini hiç açıp bakmadım bende okuyorum o bölümü. Yarın eğer bulursam senin için açıp bakcam.

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok turlu potanslar mevcut elektronikçilerden ya da makina elektrik işi yapan yerlere gidersen çok rahat bir şekilde bulabilirsin önemli olan kaç Kohm potans kullanılıyor? muhtemelen 10k potans vardır. karakteristik özelliği oyunda bozulmaz anladığım kadarıyla tır veya otobüs oyunu oynamak istiyorsun.
pot 10K abim 90derecelik pot tır oyunu oynayacam deneyecem abiartık sınırsız pot alacam

İçini hiç açıp bakmadım bende okuyorum o bölümü. Yarın eğer bulursam senin için açıp bakcam.
içini açtım içinde herhangibir elektronik devre yok sadece SMD direnç var okadar gerisi CD ile pc ye yklenen proğramda bitiyo iş
...sağolun teşekkürler herkese