Eller serbest yani megane icon modellerde çalıştırmadan camı açamıyorum

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı vitese alıp frene bas start-stop a bas öyle bi dene önceki megane 2 aracım ve şimdi ki fluence'imde öyle. Bunda da öyledir diye düşünüyorum.

Aynen bu şekilde yap video saki gibi sıkıntı olmaz iyi sürüşler

poyraz2015

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deneyim bakalım ... sağolun bilgiler için . gelelim megane 4 e şimdi araçları değerlendirirken gerçekten acımasız ve de kullanmadan yazıyoruz. Tabiki her modelin artısı ve eksisi var . Kullanım ve tercih mantığı ile seçime gitmek lazım. Örneğin ben renault megane neden tercih ettim. Bir önceki aracım golf . Golf gerçekten güzel araç ama çok hassas. Ön tampon çok alçak öyle her yere rahatlıkla park edemezsin. Dikkat edin çoğunda çizik ve tamponlar oynaktır tırnaklar kırılır. Renault biraz daha yüksek yola daha dayanıklı ön takım golf kadar çabuk bozulmuyor. Golf süspansiyon ve konfor olarak iyi ama yollar kötü ise daha çabuk dağılıyor. Megane dizel fiyatı golf de benzili modellere dek kilometre yapan bir kişi neden benzinli alır. Ama benim yakıtla sıkıntım yok Full asfalt yoldayım arabam yıpranmıyor o zaman golf 1,4 150bg al derim. Benim yaşadığım bölgede yollar pek iyi değil aracın yüksek olması lazım karter güvenliği için :) Artı kalite görüntü olarak da şekil araba olmuş magane 4 . Fiyat konusunda allah aşkına diğer markalarda bu fiyata hatta 15 20 bin tl ekstra ödeyerek aynı özellikte alamıyorsun. İşin doğrusu ne kadar kıyma o kadar köfte.

peacemaker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca yarım kontak yaparken kapınız açıksa camlar açılmıyor bende denemiştim kapı kapalıyken cam düğmeleri aktif oldu

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Beyler, kartı yerine sokarak da camları açabilirsiniz aracı çalıştırmadan... bunu anahtarı kontağa sokuyormuş gibi düşünün...

Hailstorm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler, kartı yerine sokarak da camları açabilirsiniz aracı çalıştırmadan... bunu anahtarı kontağa sokuyormuş gibi düşünün...

Yeni Megane'da kart yuvası yok, kart aracın içinde olduğu sürece sürekli "takılı" gibi düşünün.

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı açık olduğu için camlar açılmıyor. kapıyı kapatıp deneyin.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende buralarda yazılanları dikkate alarak denedim. Hiç bir pedala basmadan çalıştırma düğmesine bastım. Enerji geldi. Camlar çalıştı. Lakin arkadaşların da belirttiği gibi herhangi bir kapının açık olmaması gerekli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi