Eller serbest

akgul1600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eller serbest sistemi kendi kendine devre disi kaldi tekrar nasil devreye sokabilirim kitapcigina baktim birsey anlamadim anlayan arkadaslarin yardimini bekliyorum.tesekkurler.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonun sol alt kısmında ki konsolda olabilir kurcala istersen :)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kartı yuvasına tak çalıştır sora durdur yuvadan çıkar sistem tekrardan eski haline dönecektir biyerleri kurcalamana gerek yok karttan kapama açma yaparsan eller serbest devre dışı kalır kartı yuvasına takman icab eder bi çalıştırmada ise sistem yeniden devreye girer merak etme

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kartı yuvasına tak çalıştır sora durdur yuvadan çıkar sistem tekrardan eski haline dönecektir biyerleri kurcalamana gerek yok karttan kapama açma yaparsan eller serbest devre dışı kalır kartı yuvasına takman icab eder bi çalıştırmada ise sistem yeniden devreye girer merak etme
aynen budur :eyv

okidak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın sağ kapısındaki eller serbest butonu arızalanmıştı,tamire verdim yaptılar düğmeler çalışıyor fakat şimdide sorun araç kendi kendini kilitlemiyor.
Öle kontak açıp kapamaylada düzelmedi.Araçtan uzaklaşınca aracın kendisini kilitlemesi lazım kilitlemiyor sorun ne olabilir ?

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın sağ kapısındaki eller serbest butonu arızalanmıştı,tamire verdim yaptılar düğmeler çalışıyor fakat şimdide sorun araç kendi kendini kilitlemiyor.
Öle kontak açıp kapamaylada düzelmedi.Araçtan uzaklaşınca aracın kendisini kilitlemesi lazım kilitlemiyor sorun ne olabilir ?
Sökülüp takıldığın dan dolayı tanıtım yapılması gerekiyor olabilir

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de bu sabah sofor kapisindaki eller serbest butonu calismaz oldu.yolcu tarafi calisiyor sofor tarafi calismiyor.butonun basmasindan belli zaten basma hissedilmiyor.icini nasil acarim foto veya link olan var mi?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basilan yumusak plastik butonun arasindan wd 40 sıktim cozuldu gibi bilginiz olsun basiniza gelirse.

toggykaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anahtarsız girişte ne butonundan bahsediyorsunuz anlamadım.. herhangi bir buton yokki tutacağın arkasında sensör var? ben mi yanlış anladım acaba?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapi kolunda siyah yumusak buton var clio 4 de.