Emine Ülker Tarhan reyhanlıyı anlatıyor.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzledim, en ufak bir inandırıcılığı yok. Merhametsiz taş kalpli biri konuşuyor ve bunu siz yaptınız diye hükümete çamur atmaya çalıyordu. Neymiş mobeseler çalışmıyormuşta nasıl 2 dakika sonra suçlular teşhis edile bilmiş. Hiç mantık alıyormu, Suriye' de ki çocukları ölmesinler diye sen kent kur ve yerleştir ama kendi vatandaşını bombayla öldür. Bumudur bunun açıklaması. Peh komik.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzledim, en ufak bir inandırıcılığı yok. Merhametsiz taş kalpli biri konuşuyor ve bunu siz yaptınız diye hükümete çamur atmaya çalıyordu. Neymiş mobeseler çalışmıyormuşta nasıl 2 dakika sonra suçlular teşhis edile bilmiş. Hiç mantık alıyormu, Suriye' de ki çocukları ölmesinler diye sen kent kur ve yerleştir ama kendi vatandaşını bombayla öldür. Bumudur bunun açıklaması. Peh komik.
sınır güvenliği ne alemde acaba ? hassasiyetinizi anlıyorum ama çoluk çocuklar mı alınıyor sadece sınırdan sizce elini kolunu sallayan herkes alınıyor. bence bu olaya objektif bakılmalı taraflı olunmamalı.açıklamaları inandırıcı buluyorsanız sıkıntı yok ama ben ve benim gibi bu açıklamaları inandırıcı bulmayan ülkede milyonlar var maalesef.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiiki soru işaretleri olacak belki olayın aslı yıllar sonra ortaya çıkacak.

Peki mobeseler çalışmıyorsa nasıl görüntülerden buldular.Fenerliyi öldürende birgün içinde yakalandı planlı mı??

Son model patlayıcılar bunlar dedektörle bulunamıyor 1kg hamur düşün nasıl tespit edilir ??

Olaydan birgün önce neden polis birçok yerde arama yapmış ve vatandaşı bilgilendirmiş ??

Konuşmayı yapan sizin başkanınız sizin bakanınız ,fiyakalı boy gösteren müsteşarınız diyorsa kendisi hangi ülke vatandaşı ??Bizim milletvekilimiz diye biliyoruz ama ??

Bu olayı suriye kendi üstüne kalacağını bile bile mi yaptı ?? sınıra 2-3 tank yığınca altına yapan suriye böyle riski alır mı?? yoksa suriyeye girmemizi ve müsteşarın gitmesini 2kuş veumak isteyenler mi var ??

Yoksa bu tip olaylarda çokça tecrübesi olan ve fiyakalı müsteşarımızın her fırsatta gitmesi için uğraşan bir ülke mi var ilk atandığı günden beri??kendileri bu teknolojilere ve ülkemizde yeterince konuşmacılara sahip ;neden konuşmacı bu ve benzer her olayda özellikle müsteşarın gitmesi gerektiğini ısrarla söylüyor neden o ülkenin istediği açıklamaları yapıyor ??

Peki bunlara rağmen siz bu konuşmacının sözlerine inanıyormusunuz ??

İnandırıcı buluyorsanız sıkıntı yok ama bu açıklamaları oyunları inandırıcı bulmayan ülkede milyonlar var

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Şimdi ben yazacağım çok ağır olacak yazamıyorum zira yeri bu platform değil+bu konuda lütfen kırıcı-yıkıcı yorumlarda bulunmayalım(benim yapamadığım gibi)boşu boşuna kilitle uğraşmayalım.Saygılar.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın bende yazamıyorum.

Sonuçta 51 vatandaşımız öldü çok büyük kayıp 1 kişi olsa bile büyük kayıp

Gerçekler gizli kalmaz bugün olmasa bile ileride mutlaka gün yüzüne çıkacak

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hürriyet yazarı Yılmaz özdil okumanızı tavsiye ediyorum kendisi kaliteli bir yazardır :)

Buradan,

amar olan - Ylmaz ZDL - Hrriyet

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Okudum güzel yazı arada okurum Yılmaz Özdil i. Engin Ardıç ı da okurum zaten hepsini okuyup dinlemek lazım tek taraflı beslenmek her zaman hatalıdır.

Msj da Suriye ye bulaşma -abd ne istiyorsa onu yap yada onun dediklerini yapıyor yazmış

Şu Kasım 2003 teki İstanbul da hsbc deki patlamalar hangi politakımız yüzünden olmuştu acaba 31 vatandaşımızın öldüğü Üstelik o zaman suriye de yoktu .Cevap 1 mart 2003 de abd ye tezkere verilmemesi olabilir mi??belkide değil ??

Suriye konusunda Türkiyede pay kapmaya çalışıyor peki o güce kavuştuk mu? Bence sorulması gereken soru bu ?? Birde suriyeden pay almaya değer mi?

Burada karmaşık bir durum var suriye konusunda i s r a il bugün suriyeyi destekliyor ,rusya da ,iran da -fransızlar karşı ama ses de çıkarmıyorlar ve libyada ki çabuk müdehalede kazıklanan rusya varken kimse suriye ye giremez

Hele ki Avrupa ve amerika tarafından desteklenip rusya karşısında rezil olan -2 günde ele geçirilen gürcistan olayından sonra abd sesini çıkarabildi mi-avrupa ??

Yani suriyeden pay kapılacakta o kadar güce ulaştık mı ?? Özdil in böyle konularda hiç fikri olmuyor nedense hep gaza gelip-gaza getirip günlük konuşmlar yapıyor gibi tabii bence :)