acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustanın dediği gibi ötmemesi imkansız. servisde pasif hale getirtmiştir, senden önceki sahibi

servisin işi değildir bu. güvenlik sistemlerine yönelik bir müdahaleyi yapmıyorlar. airbag iptali gibi mesela. ya dandik bi sanayide iptal ettirdi, ya sigortasını çıkardı, ya da kablosunu kesiverdi bence.

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ön camdaki resimler de emniyet kemeri uyarı resimleri değil hocam. airbag'i kemerle kullanın resimleri. bir de aklıma geldi hocam siz söför tarafımı ötmüyor diyortsunuz yolcu tarafı mı ötmüyor? eğer öyleyse sadece şöför öter bizde:) toyota gibi değil...

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya benimkide araba 1. vitesten 2. vitese gectikten sonra ötmeye baslıyor yani sürekli 1. viteste gitsem ötmüyor niye acaba ?

hızla alakalı 20km olması lazım...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hızla alakalı 20km olması lazım...

bilmiyorum usta olabilir yani 1. vitesten 2. vitese atınca baslıyor ötmeye bende 1. vitesten 2. vitese atarken devir aralklarım kısadır yani en yüksek 2000 devirde 2 ye atarım arabayı yeni calıstırıp gidiyosam.

belirli bir hızdan sonra ötmeye başlar... 10 km/s hızı geçince cayır cayır ötmeye başlıyor benimki senin vites değiştirme aralığın muhtemelen 10 km/s veya fabrika verisinden (ötmek için gereken hız) önce değiştiriyorsundur vitesi

olabilir usta ben en yüksek 2000 devirde attırıyorum 2 ye yeni calıstırdıysam motoru bende diyrum niye 2 ye atınca ötüyor bu namussuz meger km/s denmiş hiç aklıma gelmemişti sagol abi :D

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum usta olabilir yani 1. vitesten 2. vitese atınca baslıyor ötmeye bende 1. vitesten 2. vitese atarken devir aralklarım kısadır yani en yüksek 2000 devirde 2 ye atarım arabayı yeni calıstırıp gidiyosam.

olabilir usta ben en yüksek 2000 devirde attırıyorum 2 ye yeni calıstırdıysam motoru bende diyrum niye 2 ye atınca ötüyor bu namussuz meger km/s denmiş hiç aklıma gelmemişti sagol abi :D
Rica ederim kardesim :eyv

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuğun kenarında emniyet kemer tokasının girdiği yerin kenarından aşşağıya ince bir kablo iner.O kabloyu kesmiş olabilir,onada bir bak istersen.

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ön camdaki resimler de emniyet kemeri uyarı resimleri değil hocam. airbag'i kemerle kullanın resimleri. bir de aklıma geldi hocam siz söför tarafımı ötmüyor diyortsunuz yolcu tarafı mı ötmüyor? eğer öyleyse sadece şöför öter bizde:) toyota gibi değil...

valla hiç birşey ötmüyor ne yazık ki...:)

Mrttstn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 sembol de emniyet kemer ışığı yanmıyor kemeri takmama rağmen,onların bir jakı varmış nereden nasıl kontrol edebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisimiz acaba rica etsem