En avantajlı paket

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başlıktan da anlaşılacağı üzere avantajlı paketler arıyorum hattım kontörlü turkcell. avea vodafone turkcell her türlü öneriye açığım. max 25 tl lik her yöne dakikası olan 300 yada 500 dk. sms olsa da olur olmasa olur ama öncelik dakika olması.fikirlerinizi bekliyorum rfc ailesi. bilhassa genc arkadaslarımdan.

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
vodafone genç avantaj.. 500 dk heryone konusma 5000 sms her yone mesaj..30 TL internet istersen + 500 mb genç avantaj ekstra tarifesi var. o da 35 TL

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​faturalı ben tam okumamışım pardon.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
operatörler en çok avantajı numara taşıyan abonelere veriyorlar. vodafon'un sitesine baksan gökhan. 500 dk, 100 sms, 50 byte internet paketi 25 veya 26 tl paketi vardı sanırsam

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
faturasız hatlar hakkında pek bilgim yok maalesef. ama Faturalı hattın kontorluden daha avantajlı oldugunu soyleyebilirim. 6 senelik vodafone kullanıcısıyım. 1 sene once faturalıya geçtim neden daha once geçmemişim diye sordum kendime. Faturam hep sabit geldi hiç yüksek odemedim kontorluyle ugrasacagınıza faturalıya geçmenizi öneririm.. benm kontor masrafım faturadan fazlaydı ama konusamıyordum bu kadar kesinlikle. yinede seçim sizin.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
faturasız hatlar hakkında pek bilgim yok maalesef. ama Faturalı hattın kontorluden daha avantajlı oldugunu soyleyebilirim. 6 senelik vodafone kullanıcısıyım. 1 sene once faturalıya geçtim neden daha once geçmemişim diye sordum kendime. Faturam hep sabit geldi hiç yüksek odemedim kontorluyle ugrasacagınıza faturalıya geçmenizi öneririm.. benm kontor masrafım faturadan fazlaydı ama konusamıyordum bu kadar kesinlikle. yinede seçim sizin.
faturasızdan faturalı vodafone ya da avea ya geçme sansım var mı

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​vardır tabi neden olmasın. detaylı bilgiyi vodafonun sitesinde bulabilrsin. yada en iyisi bi vodafone bayisine gitmek.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​vardır tabi neden olmasın. detaylı bilgiyi vodafonun sitesinde bulabilrsin. yada en iyisi bi vodafone bayisine gitmek.
pazartesi günü ugrayayım bi vodafone bayisine olmazsa.teşekkürler.