En Doğalın Fluence...

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok şefim estağfurullah ne kızması. :) İnternet temin edebilir miyim acaba güvenebileceğim bi yer biliyo musunuz ? Rize'de bulunmaz bunlar.

Valla gittigidiyorda var sahıbınden de var bunlardan daha guvenılır yoktur sanırım fakat arastıryım net ıcın bakıyım yollarım ben led'lısını taktırırsam koycam fotosunu bakarsın (benden buyuksun sanırım ahmet abı ) en ıyısı abı dıım başkan fln olmuo abıcım :)
Yok Ben daha 18 yaşındayım araba abimin öyle nickname'de ikimizin adı var:) asıl siz abilerimsiniz.
amin ecmain inşallah kardeşim :) rahatsız edici bir ses değil sadece cam açma kapama düğmesinin olduğu plastik bastırınca köpük gıcırdaması gibi ses çıkarıyor anlayamadım
Bilmiyorum valla bende öyle bi sıkıntı yok:) bi servise göstertin bence.

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotolar canlı Fluance ayrı bır canlı :) Satmaktan vazgectın sanırım vazgecmedıysende devam :)
Bende Fluanceye ust cam cıtesı taktırdım cıdden yakıstı gıbıme geldı :)

bu cıtadan bende dusunuyorum aslında nasıl temın ederız acaba benımde altlar mevcut sadece ust

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

o6mkno6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolasın abi de burası güvenebileceğimiz bi yer mi acaba? 44 TL ucuz geldi bana biraz sanki bi tuhaflık var :soru

Yorumunu görünce yardımcı olabilmek için biraz araştırdım ve burayı buldum daha hiç alışveriş yapmadığım kesin birşey diyemem yanlış yönlendirmek istemem ama biraz detaylı araştırılırsa güvenilir elbet bir site bulunabilir.Kardeşim aradığın parçayı tam olarak bilmiyorum o yüzden pahalı veya ucuz diyemicem.

Buarada Maşallah Kazasız Belasız Sürmek Nasip Etsin Allah...:eyv:eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumunu görünce yardımcı olabilmek için biraz araştırdım ve burayı buldum daha hiç alışveriş yapmadığım kesin birşey diyemem yanlış yönlendirmek istemem ama biraz detaylı araştırılırsa güvenilir elbet bir site bulunabilir.Kardeşim aradığın parçayı tam olarak bilmiyorum o yüzden pahalı veya ucuz diyemicem.

Buarada Maşallah Kazasız Belasız Sürmek Nasip Etsin Allah...:eyv:eyv
Teşekkür ederim abi araştırıcam biraz kapı eşiği arıyorum krom,amin inşallah sizede

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cıtadan bende dusunuyorum aslında nasıl temın ederız acaba benımde altlar mevcut sadece ust

Ankaradaysan yardımcı olmaya calısrım. Ankarada degılsen ınterntten temın edebılırsınız . Ufak Ayrıntılar bazen ıyıdır :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşım benımde yaş 20 ama arac babamın bendensın sıkıntı yok :) bak s-dızayn gayet guvenılır bır sıtedır RFCnn reklam panasoundada yer alır yanı sponsorları arasında. rahatlıkla guvenebılecın bır sıte dıyebılırım. 44 lıra normal :)

Aynıyız hemen hemen yaş olarak:) alacam arabayı güzel gösterir iç aydınlatmaya el attınca süper olur arabam valla
aynısını babama söyledim küçücük şey için servise mi gidilir? dedi :D ben de dedim nasıl olsa araba senin sıkıntı yok
Damlaya damlaya göl olur:)