clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sürekli ertelediğim, ihmal ettiğim işlemi yaparken hatırlatayım dedim, aslında düzenli aralıklarla yapmak gerekiyor ama maalesef belki de 1 yıldır toplu yedekleme yapmadım :berbat tabii çok önemli şeyler maillerde ama yine de ihmalcilik :berbat

Sizler düzenli olarak yedekleme yapıyor musunuz? Hangi yolları kullanıyorsunuz.

Ben eskiden usb bellekler, sonra dvd ler en son da harici harddiske geçerek doğru yoldu buldum dvd sayıları artmaya başlayıncaqw

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:))) sadece resim ve program yedeklerim... programlarında .iso'sunu...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
HDD 2 tane olduğu için ayda bir falan bi yedekleme yapıyorum :eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
HDD 2 tane olduğu için ayda bir falan bi yedekleme yapıyorum :eyv

ayda bir miii takdir ettim, başıma gelecek var biliyorum gerçi son otur yaz işin yoksa onca şeyi tekrar bazı şeyleri de dvd ye atıp ek yedek yamam lazım eskiden daha dikkatliydim bu konularda eski pc ler çok sorun çıkardığından:)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ayda bir miii takdir ettim, başıma gelecek var biliyorum gerçi son otur yaz işin yoksa onca şeyi tekrar bazı şeyleri de dvd ye atıp ek yedek yamam lazım eskiden daha dikkatliydim bu konularda eski pc ler çok sorun çıkardığından:)
pcnin içinde okul ile ilgili o kadar çok şey varki kitaplar ödevler projeler falan onun için hemen hdd ye atıyorum, hem yedeklenmiş oluyo hemde pc düzenlenmiş ve fazlalıklardan arınmış oluyo :D

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisayarıma güveniyorm hiç yedeklemedim :) sistem çökerse sorun yok ama harddisk bozulursa o zaman biraz sıkıntı olur. Tek tesellim ihtiyacım olan fotoğraflar telefonumda da var :D Ama yine de taşınabilir harddisk alma zamanımın geldiğini anladım:) Teşekkürler Çiğdem Hoca :eyv

Son düzenleme:

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Yedekleme Yapmadım, Şuan Acayip Pişmanım 1 - 1.5 Ay Önce Bilgisayarımın Başına Gelen Talihsiz Olay Nedeni İle Yaklaşık 55 GB Dosyamı Kaıp Ettim Gerçi 450 GB Kadarını Kurtardım'da. PC Yedeklemenin En İyi Yolu Bende İmage Dosyası Oluşturmak :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bütün önemli dosyalar D sürücüsünde duruyor...:eyv

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wın 7 de yedekleme işlemini nasıl kapatabiliriz durmadan kendi kendine yedeklemeye çalışıyor sinir oluyorum

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiye kadar hiç yedekleme yapmadım..yapılması dogru tabi..bende sürücümü c ve d olarak kullanıyorum c de windows var d de benim ıvır zıvırlar..birşey olursa c ye atıyorum formatı gidiyor d bende kalıyor :)