En yumuşak en sessiz lastik hangisi?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Continental.:eyv

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yumuşaklık konusunda tercihim michelin. fakat en sessiz lastıik Nokian bu konuda ödülleri var.

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben continentalın ürettiği barum marka lastik kullanıyorum Türkiye'ye yeni gelmiş. fiyatı da çok uygun almıştım. ki broadway leri biliyosunuz asfaltın bütün sesini içeri alan bi otomobil. ama bu lastikleri aldıktan sonra içeri giren ses miktarı hemen hemen yarı yarıya azaldı

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cliomda fabrikadan dunlop ile çıkmıştı. ömrü bitince hankook kinergy eco aldım. ona göre bayağı yumuşaktı, fena da lastik değildi.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Goodyear'ın hakkını yemeyin agalar gt serisine bir göz atın derim:cool:

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin energy saver gayet güzel ama geçen Girne gemisinde üzdü bizi yükten sol arka inmişti dayanıklılık konusunda zayıf sanırım.

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin energy saver gayet güzel ama geçen Girne gemisinde üzdü bizi yükten sol arka inmişti dayanıklılık konusunda zayıf sanırım.

Yükten inmiş olması pek olası değil gibi. benim de aracımda michelin energy saver var çok memnunum. yol tutuşuna katkısı fren mesafesi çok iyi hiç bir sorun yaşamadım.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben continentalın ürettiği barum marka lastik kullanıyorum Türkiye'ye yeni gelmiş. fiyatı da çok uygun almıştım. ki broadway leri biliyosunuz asfaltın bütün sesini içeri alan bi otomobil. ama bu lastikleri aldıktan sonra içeri giren ses miktarı hemen hemen yarı yarıya azaldı

Barum iyi ve ekonomik lastiktir :eyv

Goodyear'ın hakkını yemeyin agalar gt serisine bir göz atın derim:cool:
GT serisi efsane seri :eyv
Yükten inmiş olması pek olası değil gibi. benim de aracımda michelin energy saver var çok memnunum. yol tutuşuna katkısı fren mesafesi çok iyi hiç bir sorun yaşamadım.
:eyv

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sonra hava bastık lastikte tık yok şuan ama. Patlamış olsa inerdi yine şu an ( yaklaşık 1 hafta oldu ) aynı havasında duruyor