Enjektör Temizleyici

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm Arkadaşlar bu aralar benim araba fazla yakmaya başladı ful depoda şehir içi 70 km daha az gidiyor internette enjektör temizleyici ilaçlar var Carbon Clean böyle bir marka amerikan menşei bunu uygulasam acaba faydasını görürmüyüm yoksa boşamı uğraşmış olurum bu konu hakkında bilgisi olan uygulayan varsa düşüncelerini belirtirse çok iyi olur şimididen teşekkürler...

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi enjektör temizleyici ben hiç onermiyorum carbon clean çok iyi bir marka illa yapacaksanız wurth de öneririm fakat şunu söylemeden gecemem hiç boşa uğraşmayın ustaya gösterin bence enjektör temizleyiciler un yarardan çok zararı var önceki aracimizda 10 sene motor tik demedi sonra babam pompaci gazına geldi koydu hemde iyi bir marka yanı bilindik ama araç memlekete varınca mazot pompası bozuldu İstanbul a geldik enjektorleri biri arıza verdi belki sureleri doldu ama bence katkıdan oldu çünkü benzer olay 2003 dayımın doblosunda da oldu

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi enjektör temizleyici ben hiç onermiyorum carbon clean çok iyi bir marka illa yapacaksanız wurth de öneririm fakat şunu söylemeden gecemem hiç boşa uğraşmayın ustaya gösterin bence enjektör temizleyiciler un yarardan çok zararı var önceki aracimizda 10 sene motor tik demedi sonra babam pompaci gazına geldi koydu hemde iyi bir marka yanı bilindik ama araç memlekete varınca mazot pompası bozuldu İstanbul a geldik enjektorleri biri arıza verdi belki sureleri doldu ama bence katkıdan oldu çünkü benzer olay 2003 dayımın doblosunda da oldu

Kardeşim vermiş olduğun bilgiler için teşekkürler yani senin tavsiyen iyi bir usta eli değsin artık şansına ya iyi olur yada ters tepki verir iyisimi ben ustanın yolunu tutayım eyvallah sağol kardeşim...

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim vermiş olduğun bilgiler için teşekkürler yani senin tavsiyen iyi bir usta eli değsin artık şansına ya iyi olur yada ters tepki verir iyisimi ben ustanın yolunu tutayım eyvallah sağol kardeşim...

En güzeli abim basın agrimaz isin temiz olur :)

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pompacıya gidin enjektörleri temizletmek istiyorum deyin söküp makine ile ilaç verip temizliyorlar test ediyorlar tıkalı ise açıyor maliyeti 150 200 civari birşey ama kafanız rahat olur