Enjektör temizleyivi

nullsieben

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kullandim. Egzos emisyon kontrol ettiriniz uyarisi almistim. Blr kutu kullandim. Hatayi sildirdim. 1 yil kadar yanmadi. Gecenlerde yine uyari verdi. Bayram tatilinde uzun yola cikmadan tekrar kullanmayi dusunuyorum.

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kullandim. Egzos emisyon kontrol ettiriniz uyarisi almistim. Blr kutu kullandim. Hatayi sildirdim. 1 yil kadar yanmadi. Gecenlerde yine uyari verdi. Bayram tatilinde uzun yola cikmadan tekrar kullanmayi dusunuyorum.

sizce egzos emisyon uyarısını almanız bu ürünü kullanmaktan dolayı mı verdi yoksa tamamen tesadüf mü?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tecrübe ettiğim kadarı ile emisyon uyarısını araç uzun dönem şehir içi kullanıldığında veriyor. Yanı yüksek devire çıkmadığı uzun dönemde veriyor. Bunun sebebi de uzun dönem yüksek devir görmeyen aracın partikül filtresi tıkanıyor. Eğer ara ara araç 15-20 dakika 5-6. Viteslerde yüksek devir çevirirse bu biriken partiküller yakılarak atılıyor ve sorun olmuyor. Ama şehir içi kullanımda uzun zaman bu devirlere çıkılmazsa haliyle biriken partiküller takılanıyor ve sistemi tıkıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RamaNET

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Temiz dizel yakıt kullandığınız sürece böyle katkılara ihtiyacınız yok. Motorun ihtiyaç duyacağı katkılar hepsi kaliteli motorinlerde var zaten.

Sürekli şehir içinde düşük devir ile kullanılan araçların arada yüksek devirde düşük vites ile kullanılması gerekir.

Onun dışında bir katkıya gerek yok kesinlikle.

brvk1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam
aracınız kaç km bilmiyorum ama
ben 5 kere falan kullandım aracımda

benim aracımda ilk kullanmam ikinci bakımdan sonra olmuştu
bezen bi kutu bazen iki kutu
kesinlikle öneririm motor bakımı açısından yaralı
aracım dizel olduğundan arada carbon clean motor temziliyici sonra bakım sonra bu würt ün temzilicisini kullandım
ve arabamı2011 senesinde sıfır almıştım
geçen sene sattım ve expertizde 105 beygirlik araç 103 beygir çıkmışitı
alan kişi bile fazla pazarlık yapmadı benle:)

o nedenle aracınızın bakımı açısından önemli bi temzileyici
saygıalr:)