Enjektör Temizliği

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Merhaba arkadaşlar bir başka hususta yardimizina ihtiyacim var. Enjektör temizliği için katki kullanmayi önerirmisiniz? Hangi marka ürünü kullamalim, araci nasil kullanalim hususlarinda yardimci olursan8z cok sevinirim. Tesekkurler....iyi ki varsiniz....

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katkı değilde ultrasonic carbon clean yaptırmanızı tavsiye ederim ayriyetten kurum yapmaması için çok uzun süreli düşük devirlerde ve dip gaz yapmadan kullananın birde arada motorun nefes alması için yüksek devirde bi 5 10 dk kullanın
örnek https://www.youtube.com/watch?v=32wnnTgCJn8

Son düzenleme:

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bir başka hususta yardimizina ihtiyacim var. Enjektör temizliği için katki kullanmayi önerirmisiniz? Hangi marka ürünü kullamalim, araci nasil kullanalim hususlarinda yardimci olursan8z cok sevinirim. Tesekkurler....iyi ki varsiniz....

O konuyla alakali sikinti varsa mutlaka servise gosterin enjektorler ciddi maliyet cikartiyor. Ama icinizin rahat etmesini istiyorsaniz katki degilde serviste yine Carbon clean islemini yaptirin. Birde bunun olmamasi icin yakiti kaliteli temiz ve bildiginiz yerlerden alin.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
O konuyla alakali sikinti varsa mutlaka servise gosterin enjektorler ciddi maliyet cikartiyor. Ama icinizin rahat etmesini istiyorsaniz katki degilde serviste yine Carbon clean islemini yaptirin. Birde bunun olmamasi icin yakiti kaliteli temiz ve bildiginiz yerlerden alin.

Carbon clean servislerde ücreti ne kadardir ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Carbon clean servislerde ücreti ne kadardir ?

Yetkili servis fiyatini bilemiyorum malesef fakat o islemi ozel serviste de yaptirabilirsiniz. Fiyat alirken yetkili servis bagimli kalmayin ozellikle bosh car servislerinden de fiyat alin

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bence bu tür ürünler para tuzağı. Faydasından çok zararı var diye duyuyorum..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bu tür ürünler para tuzağı. Faydasından çok zararı var diye duyuyorum..

(işin ilginç yani yetkili servistede hemen tıkıyolar bi enjektör temizleyici...almadım ben, kaşla göz arasında lastiiğin havası inik dediler, lastiği söktüler çelik subap geçirdiler haberin olsun haa dediler..:D , onu oradan telefi ettiler...)

usta konuştuğunda bize sadece " . " koymak düşer..:D

noktamızı koyyoyuz. " . "

konu kilitli...:D

.

Burak.yurttass

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde 20 bin bakımı geldi aracım 120 bin olmak üzere. Enjektörlere baktırma mı tavsiye eder misiniz

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Benimde 20 bin bakımı geldi aracım 120 bin olmak üzere. Enjektörlere baktırma mı tavsiye eder misiniz

Yakıt aldığınız firma iyi ve bakımları zamanında yapılıyorsa hiç gerek yok.