Erica :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldiniz! Sayımızın artmasına çok seviniyorum. Umarım aktif olursunuz! :halay
Çok teşekkür ederim. Yaş konusunda takıntım olmasa da yazı ile yazınca "uff" dedirtti bana :)

Evet Faruk Bey ile aynı işyerinde çalışmaktayız. Aktif olmayı ummaktayım ancak bu aktiflik Faruk Bey ile aynı yerde çalıştığımızdan ve iş arasında kaçamak girişlerimi saklama girişimim ile nasıl çakışmayacak onun düşüncesindeyim. :)

Bu arada Faruk isimli kim var diye aranıyordum Görkem nickli üyeyimiş, kendisinden şimdiden gözlerini kapamasını, mesai saatleri içinde filtre takmasını ve ERica'yı görmemesini rica ediyorum :aytuğ

Hoşgeldiniz..ailemize..siz değerli şahsiyeti aramızda görmekten onur duyarız.. Saygılar... :bravo

Aileye bir bayan üye daha kazandırdığınız için ben de size teşekkür ederim:D

Umarım ki her alanda sayımız çok daha artar. Çok içerikli bir mesaj oldu ama gerçek dileğim budur kadınların sosyal alandaki rolleri yönünde :)

ve güzel hoşgeldininiz için teşekkür ederim

:eyv Katılıyorum!

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.. Gün geçtikçe çoğalıyor olmamız süper. :eyv

:eyv
:):):):)

Sağolsun yönetim renk vermiş bayan olduğum belli olsun diye
Adımı yazdım Funda dedim
nikim pek bir feminen

yahu diyorum nasıl "bay" sanıldım merak ediyorum :):):)

hehe hehe Yönetim hemen işaretliyor sormayın, dikkat bayan üye diye mi bilemiyorum hehe Şaka bir yana benim gibi bir acemiye bile anlayışla yaklaşan bir forum burası, 1 aydır buradayım ama sanki çok uzun zamandır buradaymışım gibi geliyor.:eyv

Teşekkür ederim :)

33 yaşımda 2-3 sene takılsamda yaş takındım hiç olmadı :) benim ki latife idi... :)

Ben de 30 a takıldım 2 senedir, işin güzeli aaa 30 musun diye şaşırmaları, sonra tabii gaza gelip 32 olduğumu söyleyince yüzlerdeki ifade paha biçilemez :135

Erica=Funda
Her ikiside güzel bir çiçeğin ismi...:eyv
Bayan üyelerimizin nick renkleri ve ünvanları farklı oluyor...:)

Usta, itiraf et ünvan falan yok bize, direk bayan üye değil mi?:D

Yok yok cinsiyet olayında karışıklık olmadı. Faruk mu müdür siz mi kestiremedim bir an. Nal kadar yazıyor ama bazen algılamada istem dışu sorunlar olabiliyor işte:)

hehe
piiiiiii
İK açısından utanç verici bir durum :p
kara pazartesi :):):)

hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
hehe hehe Yönetim hemen işaretliyor sormayın, dikkat bayan üye diye mi bilemiyorum hehe Şaka bir yana benim gibi bir acemiye bile anlayışla yaklaşan bir forum burası, 1 aydır buradayım ama sanki çok uzun zamandır buradaymışım gibi geliyor.:eyv

Usta, itiraf et ünvan falan yok bize, direk bayan üye değil mi?:D
İnsanlar karşılarındakinin bayan üye olduğunu bilirlerse daha iyi olmazmı ?
Ünvanınız var Çiğdem,olmasaydı sizlerde de expression,privilege gibi yazılar çıkardı,size özel rütbe hazırladık sistemde...:eyv
Son olarak sizlerin varlığı Ailemize renk katıyor ve ne kadar iyi bir yolda olduğumuzu bize gösteriyor...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Ünvanınız var Çiğdem,olmasaydı sizlerde de expression,privilege gibi yazılar çıkardı,size özel rütbe hazırladık sistemde...:eyv
Son olarak sizlerin varlığı Ailemize renk katıyor ve ne kadar iyi bir yolda olduğumuzu bize gösteriyor...:eyv

Dediğim gibi işin şakası zaten ilk yazdığım :D Aaa, bir dakika ben onları esas ünvan sanıyordum desem forumdan atılmam di mi, teşekkürler bu arada direk rütbemize kavuştuğumuz için :eyv Bu kadar seviyeli ve güzel paylaşımların olduğu bir aileyi bulduğum için de şanslı sayıyorum kendimi. :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Müdür Müdire olayından en çok Faruk zararlı çıkacak gibi...:D

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Müdür, müdür müdür? :D :D

Hoşgeldiniz.

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Naptınız yaw? Ortalık çok karışmış.. Eren34 hep senden ötürü hehe Funda hanım ile aynı şirkette çalışmaktayız değerli arkadaşlarım. Forum ailemizi tavsiye ettim sağolsun kendisi kırmadı. Firmamızın Kalite yönetim müdüresidir. Bu konuyu burda kapatalım derim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Naptınız yaw? Ortalık çok karışmış.. Eren34 hep senden ötürü hehe Funda hanım ile aynı şirkette çalışmaktayız değerli arkadaşlarım. Forum ailemizi tavsiye ettim sağolsun kendisi kırmadı. Firmamızın Kalite yönetim müdüresidir. Bu konuyu burda kapatalım derim.
Bu konu en az 5 sayfa daha yapmadan kapanmaz Faruk...:)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoş geldin, keyifli forumlar..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aileye hoşgeldiniz...Keyifli forumlar...:eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş

Usta, ünvanı-özel rütbesi olmayan ve expres,privile,vb. version yazan arkadaşlara da güzel bir ünvan ayarlasanız yani... illa bayan,kaptan,mod,admin mi olacas yani...:naber mesaj sayısına göre er-onbaşı-çvş-tğm-yzb...vb rütbe barim yazılsa da, eski-yeni ve aktif uyeler belli olsa... belli kesim ünvanlılar arasında komplex yapacam yani... ünvansızlar ne oluyor yani, konu mankeni mi diyecemiz geliyor...sonuçta onlarında ciddi katkısı oluyor sıteye...:confused: motivasyon-teşvik uygulamaları ve aktıvasyon yogunluğu için düzenleme olmalı, sanal rekabet yoğun malum, uzun vade raiting sonuçları katılımcılar,sponsorlar,reklamcılar,vb. için ilginç olabilir... :cool: etiketi sevmeyen bir milletiz malum... :slc ((alıntı mesajızdan sonra aklıma böle tuhaf fikirler geldi nıyeyse:) ünvansızlar genelde birkaç sitede koşturuyor zaten...:)) Bilgi ve gereği arz-talep olunur....:cool:

Son düzenleme: