Eski kasa r12 yeni kasaya çevirmelimiyim?

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar herkese selamlar.uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım.iş yerimde kullanmak için 1980 model bir renault 12 sw aldım.kaportada yapılması gereken yerler var.iç döşeme komple değişecek ki zaten ben oto döşemeciyim.bu arada aracı torosa çevireyim diyorum.bunun için ne yapmam lazım.değişmem gereken parçaları yazarsanız ortalama fiyatları ile çok iyi olur.saygılar.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umut tekrar hoş geldin aracın hayırlı olsun. Toros için ön panjur arka stoplar ve tamponlar değiştirdn mi oldu bitti :eyv

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umut tekrar hoş geldin aracın hayırlı olsun. Toros için ön panjur arka stoplar ve tamponlar değiştirdn mi oldu bitti :eyv

teşekkürler murat bey.sence değişmelimiyim peki.gerçi kapı çıtaları ve tamponlar çok kötü durumda alınmaya alınacak.bi yandan orj kalsın diyorum ama plastik tampon marşbiyel ve kapı bantı çok güzel duruyor.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler murat bey.sence değişmelimiyim peki.gerçi kapı çıtaları ve tamponlar çok kötü durumda alınmaya alınacak.bi yandan orj kalsın diyorum ama plastik tampon marşbiyel ve kapı bantı çok güzel duruyor.
ben orjinalden yanayım ama unutma zevk işi bu yapmak istediğin burda maddi ve manevi durumuna bağlı. Yanda 95 bit torosla takas et yorulma

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun Umut kardeşim,orjinale sadık kalmanı tavsiye ederim...:eyv

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben orjinalden yanayım ama unutma zevk işi bu yapmak istediğin burda maddi ve manevi durumuna bağlı. Yanda 95 bit torosla takas et yorulma

murat bey aslında ben yorulmak istiyorum:) yani araba ile ugraşmak mutlu ediyor beni.o yüzden bu aracı bu hali ile alıp restore etmeye karar verdiim.üstelik maddi olarakda beni zorlamayacak.parça listesini az evel netten oluşturdum.adana da ikamet etmekdeyim.burda tanıdık parçacılardan daha da ucuza maledebilirm diye düşünüyorum.

2 adet dikiz aynası26tl
4 adet cam açma kolu20tl
4 adet iç kapı kolu20tl
4 adet dış kapı kolu25 tl
1 adet ön tampon66
tl
1 adet arka tampon70tl
2 adet plstik marşpiyel
1 adet ön panjur40 tl
tavan lambası12tl
kapı döşemesi85tl
vites topuzu 4 Vites15tl
iç Kapı Üstü Tutamak28tl
Güneşlik TAKIM 25tl

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
murat bey aslında ben yorulmak istiyorum:) yani araba ile ugraşmak mutlu ediyor beni.o yüzden bu aracı bu hali ile alıp restore etmeye karar verdiim.üstelik maddi olarakda beni zorlamayacak.parça listesini az evel netten oluşturdum.adana da ikamet etmekdeyim.burda tanıdık parçacılardan daha da ucuza maledebilirm diye düşünüyorum.

2 adet dikiz aynası26tl
4 adet cam açma kolu20tl
4 adet iç kapı kolu20tl
4 adet dış kapı kolu25tl
1 adet ön tampon66tl
1 adet arka tampon70tl
2 adet plstik marşpiyel
1 adet ön panjur40tl
tavan lambası12tl
kapı döşemesi85tl
vites topuzu 4 Vites15tl
iç Kapı Üstü Tutamak28tl
Güneşlik TAKIM25tl
Fiyatlar gayet makul ve istediğin zevkin de var o zaman senden resim beklemek kalıyor bize her değiştirdiğin parça ve aksesuarı bize kısa film şeklinde umarım sunarsın bizde maşallahı eksik etmeyiz :eyv

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kısa zamanda resimleri yükleyeceğim inşallah.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Farlar duzmu ? Toros ile 12 nin arasinda bildigim gozle gorulur farklar
Torosta kapi citalari yok serit siyah cizgi, maşpiyer, plaka aydinlatma, arka cam silecegi, tavan ust citalari var. Tamponlar farkli. Birde r12 nin jantlarina toros cant kapagi takilmiyor. Toroslarin ic kapi tutacaklarida farkli.