Eski Trafik Cezası

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tc ye yazılmıssa sıkıntı yok pazartesi tüvtürk müşteri hizmetleirni ara muaneye gelcem sizde gözüken bir kusur varmı de ceza falan orda gözükmüyorsa seni alakadar etmez

Ben bu ceza varken muayene yaptırdım. TUVTURK'un sistemi GİB le ortak çalışıyor sanırım. Onlarda da çıkmıyor...

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ceza senin üstüne olmasıfı için muane yapmıslar senin üstünde olsa yapamazdın.

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyide aracın satışında borcu olsa satış işlemi gerçekleşmezki ben yanlışmı biliyorum yoksa :bant

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ceza benim üstüme değil burası kesin.

Tahminim Ceza plakaya kesildi. Vergi kayıtlarına göre de araç başkasının üzerine olduğundan ceza başkasının üzerine gözüküyor.

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımdada ceza var ben aracı 19 eylülde aldım. 18 eylülde ceza yemiş. Sisteme yansımadıgından satış oldu ama ceza beni alakadar etmiyor.

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu görünce benimde aklımda geçen sene yediğim bi kask cezam vardı netten baktığımda gözükmüyor ama acaba bi yerlerimden bi gün çıkartırlar mı merak ediyorum?

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu görünce benimde aklımda geçen sene yediğim bi kask cezam vardı netten baktığımda gözükmüyor ama acaba bi yerlerimden bi gün çıkartırlar mı merak ediyorum?

Bence bi kontrol et sistemden. muhtemelen vardır. Garanti bankasının sitemnden bakabilirsin. Garantide hesabın yoksa plakayı yazarsan kontrol edebilirim.

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bi kontrol et sistemden. muhtemelen vardır. Garanti bankasının sitemnden bakabilirsin. Garantide hesabın yoksa plakayı yazarsan kontrol edebilirim.

cihan sana zahmet olmazsa valla sevinirim. 35 HLH 86

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cihan sana zahmet olmazsa valla sevinirim. 35 HLH 86

Malesef varmış kardeşim..
55dg.png

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu baktıgınız cezalar nerde gözüküyor linkini yazarmısın