Eskişehirden taze kan

denizzy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araştırmaya başladım eskişehirde parça ve kalite sıkıntısı var net üzerinden bakınıyorum uygun yakarsam en kısa zamanda yapıcam tekrar teşekkürler

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel araçlar. Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun yeni aracınız da...:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı olsun.:eyv

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu jantların markası mak mı acaba bi araya almayı düşündüm lakin sıfır bulamadım güzel yakışmış ama 17 inç olsa daha yırtıcı dururdu....

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meggy Montana baya yorulmuş hehe

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Güle güle kullanın , ikisininde maşallahı var.
Megane 2 nin altından karter muhafazası sarkıyor gibi 5. resimde çok belirgin.Daha fazla deforme olmadan bir baktırın isterseniz.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:masallah maşallahı var hala ilk günkü temizlikteki gibi :) Allah kaza bela göstermesin hayırlı olsun

megane ın jantları güzelmiş :eek:

denizzy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu jantların markası mak mı acaba bi araya almayı düşündüm lakin sıfır bulamadım güzel yakışmış ama 17 inç olsa daha yırtıcı dururdu....
tws marka yerli üretim bi jant olması lazım 17leri vardı çok tatlı durmuştu ama kullanıma bağlı öntakım sorunu yaşatıyordu onları verip 16sını aldım 5-6senedir kullanıyorum kaliteli olduğunu söyleyemem ama kullanıyorum :)
Meggy Montana baya yorulmuş hehe
eğer kırmızıyı diyosan tamamen hak veriyorum 190bin km de ve başına gelmeyen kalmadı neler yaşadık anlatamam ama seviyorum alıştık birbirimize :)

Güle güle kullanın , ikisininde maşallahı var.
Megane 2 nin altından karter muhafazası sarkıyor gibi 5. resimde çok belirgin.Daha fazla deforme olmadan bir baktırın isterseniz.
evet abi ufak bi sürtme sonucu parçalanmıştı geçtiğimiz hafta sonu onu çıkarıp 2mm saç kestirip bağladım sıkıntı bir süreliğine çözüldü sanırım ayrıca teşekkür ederim

denizzy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:masallah maşallahı var hala ilk günkü temizlikteki gibi :) Allah kaza bela göstermesin hayırlı olsun

megane ın jantları güzelmiş :eek:
+1 teşekkürler iyi dileklerin için allah tekerimizi düz bastırsın keyifli sürüşler herkese :D