Eticaret yardım sahibinden.com

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle Allahın selamı üzerinize olsun abiler.
ben sahibinden .comda bi ürünüme alıcı buldum .alış veriş nasıl olcak yaşım 16 eve en yakın ptt gönderim yapacagım iş bankası hesabım var yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.S adam parayi hesaba aktarsin sen urunu kargola :) yada sen kargola kargo takip numarasini adama ver ama iki turlu risk var adam kargolanan mali alir para odemez veya adam parayi yatirir sen yollamazsin skntili durum :)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok önce adam parayı yatıcak benim ..ıban nolu iş bankası hesabıma paranın yatıp yatmadıgını nasıl ögrenecem bankamatiğe gitmeden internetten felan olurmu bide IBAN nosu vermem yanlış birşey değildemi ?2. ptt şubesi var evimize yakın oraya ürünle gidip adrese alıcı ödeyecek şekilde gönderebilirmiyim iyi akşamlar abi saol tşk

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elden teslim yapabilirsen elden teslim derim ben bundan önceki her şeyimi elden teslim yaptım.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
IBAN no verebilirsin kardeşim sıkıntı olmaz, bende senin gibi reşit değilim daha iş bankası kullanıyorum internet şubesinden hallediyorum işlerimi biraz karıştırırsan çözersin zor değil.Ama ptt'de karşı ödeme var mı bilmiyorum

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
IBAN no verebilirsin kardeşim sıkıntı olmaz, bende senin gibi reşit değilim daha iş bankası kullanıyorum internet şubesinden hallediyorum işlerimi biraz karıştırırsan çözersin zor değil.Ama ptt'de karşı ödeme var mı bilmiyorum
karıştırmaya nerden başlasamki :) işbanklasının sitesine mi gideyim tşk bu arada

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aleykümselam bu arada

karıştırmaya nerden başlasamki :) işbanklasının sitesine mi gideyim tşk bu arada

evet internet şubesi var ordan bireysele tıkla, müşteri numaranı yaz parola falan oluşturuyorsun ilk başta onları nasıl yapıcan unuttum valla bulursun zor değil, ama mutlaka şifrenle parolanı bi kağıda yaz ikisi farklı şeyler.telefonuna mesaj falan göndercekler doğrulaman için sistemleri basit

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karıştırmaya nereden başlayayım her hangi bi site önerin varmı kardeş

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eve en yakın ptt'ye gider bir hesap açarsın kendine. adama ptt kargo ile kapıda ödemeli gönderirsin ;) adam ürünü teslim alır ücretini de kapıda öder kredi kartı veya nakit olarak. o ücreti de ptt senin hesabına yatırır. bu kadar basit. not: kapıda ödemeli gönderi detayları tam olarak nedir ne değildir bilmiyorum ama bir araştır.

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ha oraya kart şifresini girmicez yanı yarım saatir deniom ni e olmuor diom :D saol tşk Allah rası olsun