Euro Dizel nerden almalıyım???

xcomely

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba yine ben yine sorum var:) ben shellden alıyordum uzun süredir yakıt.ama geçen gün bişey duydum. shell in mazotu ince oluğu için daha çok yakıyormuş normalden.oyüzden petrolofisininkini tavsiye ettiler.var mı böyle bişey? yani p.o nun ki daha mı tasarruflu?

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla:
firmaların yakıtların içine kattıkları katkı ile alakalı bir durum bu. Yoksa bütüm eurodizeller 10 ppm kükürt oranına sahiptir. Shell'in son günlerde TV lerde bir reklamı dönüyor. Her depoda 1 lt ye kadar tasarruf diyor. Denemek lazım.

Ben iki firma arasında çok fark göremedim açıkçası. Duruma göre (kampanya, yolun üstü....vs) PO,Shell,Opet ve Total istasyonlarını tercih ediyorum. Hiç birinde çok ciddi fark görmedim.

Artiktek

Kadir KITIR, Sakarya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin ve tüp konusunda birşey diyemem ama mazotta petrol ofisinin Vmax serisi 10 numara..Reklamlarında Kadir İnanır felan oynadı hani.

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence shell almayın nezaman shellden mazot aldıysam araba bi acayip çalışıyor su kattıkları söyleniyor total-opet-po derim ben

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su kattıkları aldığınız Shell bayisi ile alakalı ... Samsun-Havzadayım daha öyle birşey görmedim ama yakıtı ince ...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Türkiyede en iyisi BP imiş.Petrol ofisleri olan arkadaşım söyledi.

ORKN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizelde Opet'i bi denemeni tavsiye ederim biz çok memnunuz .

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsi aynı

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Eskiden Total kullanıyordum,devamlı yakıt aldığım istasyon kapandı,3 aydır Opet den alıyorum,sanki daha bereketli gibi geldi bana...