Euro NCap Fluence Çarpışma Testi Videoları !!

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dahada komiği şu Fluence ZE sistemin platformunda şase tasarım arge ürge departman müdürü geçmiş meslekdaşm Temsa Global'den ve aracın bataryasına kadar hakim olduğum bir aracın revize edilmediğini iddia ediyorsunuz ya sanki mühendisliğinde bulunmuş gibi işte ozaman beni benden ediyorsunuz :)

aracın tamponu hammaddesinden,tamponun arkasındaki demir korumadan,ön subframe tasarımın tamamından,arka bagaj şase bağlantılarına kadar farklıyken siz aracı birebir aynı yaptınız ya helal olsun :) daha nesi farklı olacaktı merak konusu gerçekten :)
önce sakin ol şampiyon tartışıyoruz şurada iyi okumayan sensin ben 5 yıldızı faz1 aldı dedim faz3 3 yıldız aldı zaten güvenlik ekipmanlarından iyi araştırda gel ayrıca tampon demiri değişimi ile yıldızı fazla aldığını belirtiyorsan git kumda oyna kardeşim

al buda 5 yıldızdan bahsettiğim faz1 megane 3 testi

http://www.euroncap.com/tr/derecele...elendirmeleri/tr/results/renault/megane/15774

Son düzenleme:

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce sakin ol şampiyon tartışıyoruz şurada iyi okumayan sensin ben 5 yıldızı faz1 aldı dedim faz3 3 yıldız aldı zaten güvenlik ekipmanlarından iyi araştırda gel ayrıca tampon demiri değişimi ile yıldızı fazla aldığını belirtiyorsan git kumda oyna kardeşim

dostum bana allah aşkına iddia ettiğin gibi 5 yıldız almış faz 1 hatta fark etmez faz 2de olsun benden sana hediye, herhangi bir Megane 3 gösterebilirmisin?

yok öyle birşey yok öyle bir araç çünkü tekrar ediyorum ve sizi ikinciye düzeltiyorum iyi okuymayan sizsiniz.

Euro Ncap yıldızlı toplam sonuçları 2009 yılında başlamışken bana anlatabilirmisiniz nasıl 2008 yılı çıkmış ve test edilmiş megane 3 faz 1 dediğiniz gibi 5 yıldız aldı?
diyorum ya paylaşabilirseniz aydınlanmış oluruz.

yada ben yine 2inciye aydınlatayım :)

siteye girin:

http://www.euroncap.com/tr/derecele...s=false&selectedDriverAssistanceTechnologies=

altda aşağıda sağda 2009 değerlendirmesi hakkında yazıyor kardeşim istersen bir bas ve oku, zahmet etmemeleri için okuyuculara ben paylaşayım yazanı en aşağıda:

2008de test edilen megane 3 sadece önden test edilmişken nasıl toplam yıldız sonucu alacakki? :) adam testi gerçekleştirmemişken? üstelik önden olan testdede yaya 2 yıldız,çocuk güvnliği 4 yıldız almışken?

Ncap işleyişini bilmediğiniz için saygı duyuyorum ama kardeşim iddialaştığın insan sektörün içinden yani ezbere bilen biri bence daha fazla iddialaşmaya gerek yok yada tartışmaya devam etmek isterseniz devam edelim :)

[h=2]2009 Derecelendirmesi Hakkında[/h]Bu araç Euro NCAP'in 2009 yılında başlayan mevcut toplam yıldız derecelendirme tablosundan önce yayınlanmıştır ve sadece arşiv amaçlı olarak bulunmaktadır. 2009 öncesinde yayınlanmış olan sonuçlar toplam derecelendirme tablosuna göre yayınlanmış sonuçlarla kıyaslanamazlar.

eri için okuyuculara ben paylaşayım yazanı:

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum bana allah aşkına iddia ettiğin gibi 5 yıldız almış faz 1 hatta fark etmez faz 2de olsun benden sana hediye, herhangi bir Megane 3 gösterebilirmisin?

yok öyle birşey yok öyle bir araç çünkü tekrar ediyorum ve sizi ikinciye düzeltiyorum iyi okuymayan sizsiniz.

Euro Ncap yıldızlı toplam sonuçları 2009 yılında başlamışken bana anlatabilirmisiniz nasıl 2008 yılı çıkmış ve test edilmiş megane 3 faz 1 dediğiniz gibi 5 yıldız aldı?
diyorum ya paylaşabilirseniz aydınlanmış oluruz.

yada ben yine 2inciye aydınlatayım :)

siteye girin:

http://www.euroncap.com/tr/derecele...s=false&selectedDriverAssistanceTechnologies=

altda aşağıda sağda 2009 değerlendirmesi hakkında yazıyor kardeşim istersen bir bas ve oku, zahmet etmemeleri için okuyuculara ben paylaşayım yazanı en aşağıda:

2008de test edilen megane 3 sadece önden test edilmişken nasıl toplam yıldız sonucu alacakki? :) adam testi gerçekleştirmemişken? üstelik önden olan testdede yaya 2 yıldız,çocuk güvnliği 4 yıldız almışken?

Ncap işleyişini bilmediğiniz için saygı duyuyorum ama kardeşim iddialaştığın insan sektörün içinden yani ezbere bilen biri bence daha fazla iddialaşmaya gerek yok yada tartışmaya devam etmek isterseniz devam edelim :)

2009 Derecelendirmesi Hakkında

Bu araç Euro NCAP'in 2009 yılında başlayan mevcut toplam yıldız derecelendirme tablosundan önce yayınlanmıştır ve sadece arşiv amaçlı olarak bulunmaktadır. 2009 öncesinde yayınlanmış olan sonuçlar toplam derecelendirme tablosuna göre yayınlanmış sonuçlarla kıyaslanamazlar.

eri için okuyuculara ben paylaşayım yazanı:

kardeşim ncap kuralları hakkında haklısın ama çarpışma olarak 2008 de ilk çıkan megane 3 yani faz1 çarpışmadan 5 almışmı almış herkes öyle değerlendiriyor mesela benim eski aracım grande punto ydu oda 2005 de 5 yıldız almıştı ve reklamlarında bile 5 yıldızlı b sınıfı diye geçiyordu neyse sonuç olarak 2006 da neredeyse bütün modelleri ile 5 yıldız alan renault megane 3 serisi ile ncap tan çok başarılı olmasada yinede iyiye yakın sonuçlar megane 4 serisi ile çıta yeniden yukarılara tırmanmış görünüyor.