(EV) Coupe Yine Sanayi Speck

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaycı istediğini desin
Can güvenliği bu
Şakaya gelmez
Nasıl bir mantık bu kimin hatası yani madem öyle ?

SLC bütün suç bende güvenmeyeceksin kimseye adam akıllı parçayı kendin alacaksın kendi gözünün önunde takılacak ama İşte haftaiçi vaktim olmuyor aksama kadar calısıyorum zaten bızım servıstede Spor Yay Takmıyorlar Anca PAzar var onda da çoğu yer kapalı.Arkadasalara arabayı verıp onlara yaptırıyrz ancak
hata tabiki arac sahibinde insan hçmi bir egilip bakmaz aracın altına ne var diye ne takıldı ne yapıldı diye
ben su an yag degişimi için bile guvenmiyorum ustalara arkanı döndünmü en dürüstü bile sahtekar gözümde kaldıki bu tarz islerde emanet edicem

Aytuğ arabayı göturen ve yayı takan arkadas cevremden yanı.Ben basta o kadar tıtız oldugumu ve ıscılıgın guzel olması gerektıgını soyledım.'Sen rahat ol basın ağrımaz bırsey olursa burdayım getırırsın''dıyen bı ınsana n dıyebılırsınkı ve benı ve huyumu tanıyorlarr
Ben arabaya o kadar masraf etmısım 50 100ujnde mı kacacagımm bılsem kendım yaptırır oyle verırım
Kısa ve Öz bana ders oldu bu
Bundan Sonra Hayatta boyle bı ıse gırmem

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son gelişmeler ne kardeşim var mı güzel haberler ?

*BuRak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim son gelişmeler para kasıyorum çalışıyorum güzel projeler gelcek 3 haftaya kadar :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EVlat Coupe ismide iyimiş :D Maşallah kazasız belasız :)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 haftaya kadar birşeyler yapcam demiştin son haberleri bekliyoruz sabırsızlıkla kardeşim qw

Görkem

Bilgi Girilmemiş
yenilendiği iyiolmuş:eyv ama yayların farklılığı çok kötü hakkaten cinayet sebebi :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah korumuş