'EV'lat Clio 3 - Jantları ve Marşpiyelleri =)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ozan kardeşimin yarıdımıyla aldığımız Volk TE37 replikası jantlarımız Kumho Ku31 195-45-16 lastiklerimiz ve custom marşpiyellerimiz. Coilover 2 cm daha düşürdüm ama coil oturunca bu 3 cm oldu :) Şuanda 2 cm daha payım var ama semt içi dolaşırken sıkıntı çekiyorum karter muhafazadan dolayı :) Buyrun bakalım EVlatın son halleri :)

Not: Jantları almama vesile olan Ozan Saral namı diğer Clio S-Lnc59 kardeşime sonsuz teşekkürler :)

BONUS

EVlatın altı
:halay

Son düzenleme:

okan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masallah on numara olmus da sen bununla nasıl gezıyorsun yani ben olsam bilmedigim yola girmem bununla:))

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coilover yuksekligini ayarlayabildigin yay dimi :p

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah EV'lata...:eyv
Yok yok kalan o 2 cm daha basılsın boşluk kalmasın...:D
Bu arada sana dediğim işi sorun mu? spoileri, ilerde maşbiyel için rahatsız edecem seni öyle görünüyor...:)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karter muhafazaya bir çare bulu biraz daha basıcam coilden yaza doğru ama :)

Bugün başımdan geçen küçük bir olay. İş çıkışı Avcılar meydandan girdim Barış Manço kültür merkezinden aşağıya inerken altı hatur hutur vuruyor tabi bir ses. Abiiiiiiiii :) Çevirdim kafamı efendim dedim. Ya abiii araba sürtüyor sürtüyor ses çıkıyor altından dedi böye 13-14 yaşlarında bir çocuk :D Deim kardeşim benim çok sağolasın :D Basılık hastalık kapıldık bir kere ilacımız yok :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coilover yuksekligini ayarlayabildigin yay dimi :p

Aynen öyle. Amortisör üzerine kurulan sistem. Çevirince düşüyor veya kalkıyor :)

Maşallah EV'lata...:eyv
Yok yok kalan o 2 cm daha basılsın boşluk kalmasın...:D
Bu arada sana dediğim işi sorun mu? spoileri, ilerde maşbiyel için rahatsız edecem seni öyle görünüyor...:)

Alcam abi alcam onuda alcam :D Abi hangi iş aklımda kalmamış unutmuşum vala kusura bakma bir daha hatırlatırsan. Memnunuiyetle yardımcı olurum abi :)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
masallah jantlar da marspiyeller de cuk oturmus, gercekten cok begendim

orkhun

Bilgi Girilmemiş
ya her sey cok guzel jant da guzel :) ama sankı camurluk ıcı daha dolu olmalıymıs gibi duruyor :) maşallah harıka arac

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alcam abi alcam onuda alcam :D Abi hangi iş aklımda kalmamış unutmuşum vala kusura bakma bir daha hatırlatırsan. Memnunuiyetle yardımcı olurum abi :)
Karteri sök at yaza kadar dağılır o zaten...:D
ClioIII Cup spoileri yapabilir mi diye sor demiştim fiberciye gidince...