Evlenmeyi düşünenlere fikir olsun... ;)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim için alyans, dedelerimizin kullandığı dümdüz, çizgisiz-taşsız halkadır. süse-detaya ihtiyacı yoktur, zaten onu anlamlı kılan da budur. evet, en ucuzundan yani, beyefendi çok şanslı :aytuğ ama tabii ki beyaz altın olmak şartıyla :)
bencede abla ne öyle masraf gerek yok :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araştırma için sağ olasın hocam, örtmen maaşıyla evlenilmez anlaşıldı qw

bu konuda katılmıyorum, artık annelerimizin zamanı geride kaldı demeye bile gerek yok, teknoloji sürekli ilerliyor ve torunlar değil, çocuklar değil ara yaştan yeğenler bile beğenmeyecektir belli bir süre sonra qw daha fonksiyonel, daha ekonomikler çıkıyor. mesela derin dondurucusu altta olanlar çıktı ve çok mantıklı, evde buzluktan düşen parçayla parmağı çatlayan, moraran insanlar olduğumuz için 12 3

öğretmen maaşıyla evlenilir de beyaz eşya olarak miele alınmaz hocam :D ha almaya kalkarsanız da ömür boyu kullanırsınız :eyv 30 yıllık makineye yedek parça sağladıklarını biliyorum ;) gerçi o parçayla samsung çamaşır makinesi alırsınız ama hehe

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evleneli neredeyse 18 sene olmak üzere şunu derim sadece insanları yüzük birbirine bağlamaz. Arada sevgi ve saygı yoksa istersen titanyum olanı tak nafile son söz nokta...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Evleneli neredeyse 18 sene olmak üzere şunu derim sadece insanları yüzük birbirine bağlamaz. Arada sevgi ve saygı yoksa istersen titanyum olanı tak nafile son söz nokta...
Haklısın kardeşim,22 senelik evliyim son 21 senedir yüzük takmıyorum... :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla çok güzelde bunu takıcak bir aday yok bende artı bunu takıcak aday bulmak mesele değil hadi onuda bulduk diyelım bunuda arabaya bağladın diyecek orda kavga kopacak