EVR Fluence Pasta ve Cila Uygulaması Yapıldı ! Meguiars Hare Remover + Cila Yapılacak

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeryüzündeki hiçbir cila yada wax fınısh kare 1000 p kadar parlaklık sağlamaz benim arabanın resimlerini paylaşınca hak verirsiniz bana :eyv

Sağlamaz olurmu autoglym hdwax ve collinite 915 hiç sürmedin heralde araca..

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ketoral haklı kardeşim :D
o dediğiniz iki üründen AG hd wax iyi bi ürün ama fiyat açısından çok uçuk,collinite 915 i iyi bilirim ama fınısh kare yi denedikten sonra ancak onun muadili derim tabi bu şahsi fikrimdir.Biraz araştırırsanız beyaz arçlardaki fk 1000 p nin üstün performansını görebilirsiniz.size kaynak olarak forum boya koruma sitesini tavsiye ederim.saygılarımla....

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o dediğiniz iki üründen AG hd wax iyi bi ürün ama fiyat açısından çok uçuk,collinite 915 i iyi bilirim ama fınısh kare yi denedikten sonra ancak onun muadili derim tabi bu şahsi fikrimdir.Biraz araştırırsanız beyaz arçlardaki fk 1000 p nin üstün performansını görebilirsiniz.size kaynak olarak forum boya koruma sitesini tavsiye ederim.saygılarımla....

Finish kare sealant ve dayaniklidir , aghdwaX daha guzel parlaklik verir ama dayanimi daha azdir, collinite 915 siyah koyu araclarda cok iyi sonuc veriyor carnauba iceriginden dolayi.. Fk1000 kotu demedik zaten onun kadar parlatan yok demissin ondan yazdim ag hd waxparlakligi cok iyidir.bunlarin 2 ayda bir yenilenmesi lazim. Ben bunlari biraktim nano ya gectim tavsiye ederim parlakligi o zaman gorun siz. Nanolex ultra paint and alloy, gtechnig exov2 urunleri deneyin parlaklik gorun..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah. ALLAH kısmet ederse ben de bir kaç sene sonra kil uygulaması yapmayı düşünüyorum yavaş yavaş kılcallar oluşmaya başladı ne önerirsiniz :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık harika olmuş şimdiden yarında muhteşem olacaktır :)