F/Kangoo vs Corci Mini Türbe Buluşması...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abi senin arabayı hiç kirli görmedikki zaten hep ışıl ışıl maşallah.evran hocaya da hayırlı olsun güle güle kullansın.
Teşekkür ederim. Mustafa abinin yolundayiz. [emoji599] [emoji594] [emoji593] [emoji592]

Duman ile iletişimle gönderildi.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık abim, jantlar süper olmuş gerçekten güle güle kullan Devran başkan.:eyv

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corsada Kangoo Da Yanıyor Motoru WD40 İle Mi Temizledin Abi Kedi Bile Girmiyor WD40 Sıkınca :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen kardeşim, kedi fare vs giremez... :D

Mustafa abi fare dedin aklıma geldi. Daha önce açıklamadığım bir sırrımı açıklıyorum hehe

Geçen sene benim megana fare girmişti araçta fareyle beraber yaşıyordum yanlız ben onun mekana o benim mekana karışmıyordu arkadaş tavan ile bagaj arasında geziyordu iç mekana karışmıyordu fareyi araçtan çıkarana kadar ak ile karayı seçmiştim.
Ayrıca başıma ilk kez geldiği için gaipten sesler duyuyorum diyerek kafayı yediğimi zannetmiştim. Günlerden birgün saat aksam 10 gibi araçta otururken tavanda bir ufak yürüme sesini duymamla başlamıştı herşey ve fareyi araçtan cıkarmak için bagaja komple yapıstırıcı sürüp koymustum karton üzerine yakalayamadım türlü türlü şeyler denedikten sonra 3 tane fare kapanını bagaja koyup 1 gün bekledikten sonra farenin cansız bedenini ele geçirmiştim :))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ciddimisin Emre... :D

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

heheCiddiyim abi şerefsiz arabaya nasıl çöreklendi görmen lazım sırf o yüzden arabayı satmayı düşünmüştüm. Yaklaşık 1 ay çıkmadı araçtan resmen tavanda geziyordu birkaç kez yumrukladım da tavanı denk gelmedi gezerken

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corsada Kangoo Da Yanıyor Motoru WD40 İle Mi Temizledin Abi Kedi Bile Girmiyor WD40 Sıkınca :)
Adam tirmanamiyor kayıyor EhuehuehuOHOHOHH 😂 😅 👍 👻

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Mustafa abi fare dedin aklıma geldi. Daha önce açıklamadığım bir sırrımı açıklıyorum hehe

Geçen sene benim megana fare girmişti araçta fareyle beraber yaşıyordum yanlız ben onun mekana o benim mekana karışmıyordu arkadaş tavan ile bagaj arasında geziyordu iç mekana karışmıyordu fareyi araçtan çıkarana kadar ak ile karayı seçmiştim.
Ayrıca başıma ilk kez geldiği için gaipten sesler duyuyorum diyerek kafayı yediğimi zannetmiştim. Günlerden birgün saat aksam 10 gibi araçta otururken tavanda bir ufak yürüme sesini duymamla başlamıştı herşey ve fareyi araçtan cıkarmak için bagaja komple yapıstırıcı sürüp koymustum karton üzerine yakalayamadım türlü türlü şeyler denedikten sonra 3 tane fare kapanını bagaja koyup 1 gün bekledikten sonra farenin cansız bedenini ele geçirmiştim :))
EhuehuehuOHOHOHH 😂 😅 böyle bir itiraf olamaz. Çok komik yahu. Emre fare de araba hastasiymis. Demekki hoşuna gitmiş Araban.