F7R bu kadar düşermi yav ... 7.500 TL

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroofsuz model warmı ya f7r.. ama araç dökük durmuyo harbiden bu fiyata alınıp cokta güzel eksikleri yapılır binilir.ama sunroof yok beya

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ucuz etin yahnisi adamın midesine oturur:D

purmol

Bilgi Girilmemiş
Soldan patlak bu araba bayağı bir şekilde.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, bu araba bitik, canlı halini gördüm, biliyorum. Boyası da, renk körü bir usta tarafından yapılmış.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat bedava :)

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benden uzak durun diyo kısaca :D

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu 1.6 değil mi :soru

nege32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cümleten selamun aleyküm forum a yeni katıldım uzun zamandır f7r almayı düşünüyordum gittim 7500 lük araca baktım ve aldım arac tavan hariç her tarafı boyalı arka camlar çalışmıyor airbag patlak abs calışmıyor klimanın gazı yok ön farlar değişecek ama araçın motor 10 numara şanzıman güzel sıralı sistem tüp var ve aldığım arkadaş yakıtı çok az demişti inanmamıştım şehir dışında ölçtüm 21 kr yaktı çok şaşırdım 110 - 130 km hızla gittigim halde... neyse sadete geleyim hava yastığı abs , jant ve klima işini hallettim ama arka cam motorunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cümleten selamun aleyküm forum a yeni katıldım uzun zamandır f7r almayı düşünüyordum gittim 7500 lük araca baktım ve aldım arac tavan hariç her tarafı boyalı arka camlar çalışmıyor airbag patlak abs calışmıyor klimanın gazı yok ön farlar değişecek ama araçın motor 10 numara şanzıman güzel sıralı sistem tüp var ve aldığım arkadaş yakıtı çok az demişti inanmamıştım şehir dışında ölçtüm 21 kr yaktı çok şaşırdım 110 - 130 km hızla gittigim halde... neyse sadete geleyim hava yastığı abs , jant ve klima işini hallettim ama arka cam motorunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI kendınızı uye tanıtımları bolumunde tanıtırsanız arkadaslar yardımcı olacaktır.