F7R elektrikli amortisör ...

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar f7r'ım için elektrikli amortisör nereden bulabilirm yardım lütfen !!!!reno

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben takan görmedim varsa yazarlar :)

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla acayip şekilde arıyorum aslında kadosan sanayi sitesinde yapan bir adam var çokta uyguna cıkıyor ama guvenemıyorum yanı ondan dolayı hazır arıyorum ama dedıgın gıbı bende hıc gormedım valla :D

purmol

Bilgi Girilmemiş
valla acayip şekilde arıyorum aslında kadosan sanayi sitesinde yapan bir adam var çokta uyguna cıkıyor ama guvenemıyorum yanı ondan dolayı hazır arıyorum ama dedıgın gıbı bende hıc gormedım valla :D

Air süspansiyon dan bahsediyosunuz sanırım . Fiyatları 3 ve 5 bin lira arası değişiyor . Bursada hayrettin usta var İstanbuldan hep oraya gidiyorlar yaptırmaya . Çoğu ilden de giden var . Nette ararsanız bulabilirsiniz .

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğin amortisör içerden ayarlı elektrikli mi peki ?

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğin amortisör içerden ayarlı elektrikli mi peki ?

Elektrikli degil havalı bi sistem. Araç içinden uygun yere hava tüpü konulur. size verilen kumandadan istediginiz tarafı kaldırıp ındırırsınız

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağlıklı birşey olurmu peki tavsiye edilirmi sizce air süspansiyon mu yoksa standart coilover mi ?

purmol

Bilgi Girilmemiş
sağlıklı birşey olurmu peki tavsiye edilirmi sizce air süspansiyon mu yoksa standart coilover mi ?

Kullanıcıdan kullanıcı ya değişir. Düğme ile dip basıp tümsekler de kaldırıp geçersiniz coil de öyle bi olay yok . Ayarlarım ben önemli değil kaldırmadan da geçerim derseniz arabam basık olsun istediğim zaman kaldırayım derseniz de coil .

Her 2 uygulamayı kullanan kişiler mevcut . Biraz para ve rahatlık meselesi .

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yol tutuşu vs gayet güzel deniyor.. En az maliyeti 3bin tlden başlıyor diye biliyorum..

bose aktif süspansiyonu araştırın Türkiyede varsa onu yaptırın derim :)
http://www.akilli.tv/video/163372/Bose-Suspansiyon-Sitemi-Karsilastirmasi.aspx