F7R Hararet Sorunu Neden Kaynaklanabilir?

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalorifer giriş çıkış hortumları bir ara parça kulanıp bir birine bağlasanız.yani kalorifer iptal edip deneseniz olmaz mı?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalorifer giriş çıkış hortumları bir ara parça kulanıp bir birine bağlasanız.yani kalorifer iptal edip deneseniz olmaz mı?

Artık Çarşamba günü bi şekilde deneme yanılma yöntemiylede olsa bi çaresine bakıcaz ısınamıyor araba.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araba düzeldi mi?

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan abi son durum ne bilgi vermemişssin?

sinyor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım carbon cleanden bahsedıyorsunuz motor temızlemek derken ama carbon clean bellı km altındakı araclara onerılıyor (100000 km altına) haberınız olsun

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maddi anlamdaki bazı olumsuzluklardan dolayı ZLZ kapıda yatıyor. Pek oynatmıyorum yerinden. Maalesef halen daha baktıramadım. Kalorifer radyatörü en büyük şüpheli. Birde bilgisayara bağlatınca soğuk havada çalışma sensörü diye tuhaf bir arıza çıkıyor. Su sıcaklık sensörümüymüş neymiş. Onda da sıkıntı var. Başkada bişey çıkmıyor zaten. Bugün lpg 10.000 bakımını yaptırdım. Ne olur ne olmaz antifiriz koydurdum. 2. el ilanlarım bu sebeple coşmuş bulunmakta. Alacağınız her ürün ile ZLZ ye katkıda bulunacaksınız :) İşi çözünce buradan paylaşacağım.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
suyadamı zam geldi bari kendin hergun doldur bosalt yap
temiz su gelene kadar
hertaraf tıkalı sen antifriz koyuyosun:D

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZLZ çıksın artık pistlere

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aytuğ aga 2 defa doldur boşalt yapınca temiz su geliyor zaten. 2 günde bir doldur boşaltla uğraşamam ben :D havalar soğuyunca dedim donmayalım koydum antifirizi. 20 liralık şey olmadı gene koyarız napim şimdilik şu jantların ücreti gelene kadar idare etmeye mahkumum.

SLC pistlere gene çıkarız ama dengimiz araba yok bide uzaklaşamıyoruz burdan işdurumu malum.